Sohbetimiz Bol Olsun

• Ben Yatayım Artık 5 Gün Üst Üste Gündüzdeyim Yarın 3. Gündüz Görevi. Yorgun Olsamda Model Güncellemesi Bitmeden Uyumuyorum. Gece Güncellemesi Güzel Olur İnşallah. Herkese Hayırlı Geceler :hs:Ailesi😊😊

• ULL sistemleri son saate kadar değişkenlik gösteren bir modeldir o yüzden bu sistem son saate kadar takip edilmeli ülke sistemi yapma yolundada gidiyor modeller şuan bu sistemi bariz doğulama var, Gönlümce tüm ülkem kar görsün başka birşey istemem :) :karyagisli:

• Resmi Gönderi

@Salihh

24 Saat senin ile uğraşamam dimi cezalı üye konumuna düşersen sıfırdan üye olursun acemiye düşersin dikkatli ol dur

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• ULL sistemleri son saate kadar değişkenlik gösteren bir modeldir o yüzden bu sistem son saate kadar takip edilmeli ülke sistemi yapma yolundada gidiyor modeller şuan bu sistemi bariz doğulama var, Gönlümce tüm ülkem kar görsün başka birşey istemem :):karyagisli:

Siklon doguladi yağışlar uçtu

Düzelme şansı varmi

• @Salihh

24 Saat senin ile uğraşamam dimi cezalı üye konumuna düşersen sıfırdan üye olursun acemiye düşersin dikkatli ol dur

Abi resimleri açamıyorum

• Siklon doguladi yağışlar uçtu

Düzelme şansı varmi

ULL nin en soğuk çekirdeği nereye oturursa orası yağışı göremeye bilir kuru soğuk çeker o yüzden ull çekirdeği nereye oturursa orası birşey beklemesin, diyorum ya son saate kadar değişim var işin içinde ULL var

• Siklon doguladi yağışlar uçtu

Düzelme şansı varmi

Salih Yaşayıp Görecez Bunada Şükür Etmek Lazım. “RABBİM Neyler, Neylerse Güzel Eyler” Deyip Kaçıyorum😊

• Abi resimleri açamıyorum

Salih Sana Şunu Diyim Şubatta bile soğuk taraftayız sabır et bekle olmadı çık yükselere kar görmeye ne diyim sana dostum :-( Anlıyorum herkes gibi kar seversin ama işte görünen bu bakalım neler olacak ama ben inanıyorum yağacak bu sene izmirede kar