Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Odesay

Güzel bir ortam var burada veya bizim için güzel diyelim.

Katılayım dersen buyur,yok dersen gölge etme abim..Konu var git konuya yaz çiz..Varsa veri at yada tahminini değerlendir.

Sağda solda açık arama veya birşey ispat etme peşinde koşma.

Üyelerin şahsi tahmin konusuna bekleriz..

• Resmi Gönderi

Bu sene bir daha 22 ocak sistemi gibi bir sistem geleceğini düşünmüyorum zaten öyle sistem 4 5 senede bir defa gelir hatta bu yıl kıyılar için kar yağma olasılığı bile azaldı şubatı resmen kapadık ya kıyılar adına böylesini beklemezdim sizede söylüyorum umutlanmayın en azından güzel bişey olursa daha çok sevinirsiniz

Hangi veriye göre konuşuyorsunuz acaba şubatın daha ayın 8 ve siz şubatı kapatmışsınız ilginç gerçekten

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Hangi veriye göre konuşuyorsunuz acaba şubatın daha ayın 8 ve siz şubatı kapatmışsınız ilginç gerçekten

Ayın 20sine kadar bişey gözükmüyor kıyılar adına ben mi yanlış görüyorum zaten şubat 28 çekiyor şubatı resmen kapadık derken kar görürsek sadece ayın sonunda görecez anlamında dedim ocak ayı kadar sağlam olmadığı aşikar şubatın bir çok kişi şubat çok daha sağlam geçecek diyordu ve öyle olmadığıda gözüküyor böyle düşünmem normal ben ocak ayını hatırlıyorumda 13 ocak kar yağdı 15 16 ocak kar yağdı 19 ocak yağdı 21 ocaktan 28 ocağa kadar yağdı şubat ocaktan sağlam değil

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Ayın 20sine kadar bişey gözükmüyor kıyılar adına ben mi yanlış görüyorum zaten şubat 28 çekiyor şubatı resmen kapadık derken kar görürsek sadece ayın sonunda görecez anlamında dedim ocak ayı kadar sağlam olmadığı aşikar şubatın bir çok kişi şubat çok daha sağlam geçecek diyordu ve öyle olmadığıda gözüküyor böyle düşünmem normal ben ocak ayını hatırlıyorumda 13 ocak kar yağdı 15 16 ocak kar yağdı 19 ocak yağdı 21 ocaktan 28 ocağa kadar yağdı şubat ocaktan sağlam değil

Ayın 20 sine 12 gün var daha neler değişir neler He belkide bişe olmaz ama daha şimdiden kafadan Şubat resmen kapanmıştır demek yanlış 😑 Sinan abinin beklediği sistem gelirse ocağı felan unutturur

• ECMWF ENS Senaryolarını İnceledimde Şöyle Güzel Bir Senaryo Bulamadım

Kara mı doyduk, umut mu kesildi bi sessizlik var, kış bitmedi arkadaşlar

Yok abi doymadik da modellere ayak uyduruyoz malum heycan verecek bişeyler goremiyoz

• Resmi Gönderi

Ayın 20 sine 12 gün var daha neler değişir neler He belkide bişe olmaz ama daha şimdiden kafadan Şubat resmen kapanmıştır demek yanlış 😑 Sinan abinin beklediği sistem gelirse ocağı felan unutturur

12 Şubatta Sistem gözükür 14 Şubatta Gözümüz Açılır inşaALLAH

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Son dakika haberi: Balıkesir'in Edremit ilçesi Kazdağı Milli Parkı'nda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan 17 askeri personel ve 4 kişilik belediye ekibini kurtarma çalışması başlatıldı.

4 saat once yayinlanmis

• Resmi Gönderi

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Kazdağı Milli Parkı içerisinde Sarıkız Tepesi mevkisinde bulunan Hava Radar Kıta Komutanlığında görevli askeri personeli taşıyan 3 araç ile yolu açma çalışması yürüten Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin akşam yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yolda kaldığı belirtildi.

• Resmi Gönderi

Takip edelim bakalım mehmet civan :(

Bu zamanda ve merkeze bağlı yerler de olmaması gereken durumlar bunlar aslında, hazırlıksız yakalanmışlar demekki.

orasi cok cetin mustafa abi. gureden 15 km de 1000 rakim a cikiliyor. hemen 5km asagida gurede yagmur yagarken o yol cok kar aliyor. asfaltta yok bir kismi stabilize kalan kismi toprak yol. yazin bile zor cikiyoruz

• Resmi Gönderi

Minareyi çalan kılıfını hazırlar derler.. Yapılacak birşeyler mutlaka vardır yoksa orada olunmaz ama kış aylarında ne gerekiyorsa o yapılması lazımdı bence .

Sabaha dönerler sağ salim inşaallah