Sohbetimiz Bol Olsun

• Bunu sene başında yap hiç sorun olmayacak. Belli bir sistem ve program oturttuktan sonra neden yapıyorsun ki? Kendi sistemini geç. Öğrencilerin sistemi bozuldu. Klasik saçma sapan Türkiye eğitim sistemi. Ağzımı bozmak istemiyorum çok sinirliyim çünkü

Ben sana söyleyeyim, 1 ay sonra tekrar 135 dakikaya indirirlerse şaşırma. Çünkü ne yaptıkları belli değil bunların . Sınav süresi artınca öğrenci başarısı artacak zannediyorlar. Halbuki bu bir eleme sınavı.

• Bunu sene başında yap hiç sorun olmayacak. Belli bir sistem ve program oturttuktan sonra neden yapıyorsun ki? Kendi sistemini geç. Öğrencilerin sistemi bozuldu. Klasik saçma sapan Türkiye eğitim sistemi. Ağzımı bozmak istemiyorum çok sinirliyim çünkü

Hasy ağzına sağlık reisim gelde bunu anlat işte ama herkes kendi çıkarına bakar vatandaşı düşünen yok

• Ulaşamayacağını düşündüğün dağa adım atarsan kaybedersin bu ne anlama geliyor cesaretten çok dikkat ve tedbir önemli...

İyi akşamlar diliyorum hepinize

• Resmi Gönderi

İyi akşamlar diliyorum hepinize

İyi akşamlar Yusuf sana ve Herkese

Şehir efsanesi değil ve çoğumuz biliyoruz,duyduk veya Boyle insanlar olduğu sürece umut hep vardır..

IMG_20220213_221646.jpg

• Whisper  Sinan abi adam öyle karizmaki bazen gaza gelip özeniyorum

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Whisper  Sinan abi adam öyle karizmaki bazen gaza gelip özeniyorum

Neyine özenelim Yusuf.. Mükemmel tarihimizin içine ediyor bu diziler.. Kurgu berbat ,aksiyon berbat, diksiyon berbat..Her tarihi dizide de basrollerin hepsi konuşmalarını değiştirmeye, saçma sapan sesler ile tonlamalar yakalamaya çalışıyorlar..Eskiden ince sesli yada normal sese sahip bir insan yokmuş demekki.

Hepsi de pavorotti mübarek..

Hele 5-8 atlı ile yaldır yaldır savaşa giderler ona pek gülüyorum..

Kılıç kullanan baş oyuncular da sirkten gelmiş hepside adeta.. Kılıçları,baltaları,gurzleri havaya atar, döner ekseninde,havada kavisli şekiller eder,rakipte salak salak bekler ya..He oldu savaş ,kavga sahnesi de aynen öyle olmuştur hep.

Sen at havaya silahını bakalım tekrar alabilecekmisin..

Nasıl kurulmuş? nasıl olmuş belli değil.Bundan önce diriliş vardı adam sakal bıraktı kaç sezon sürdü o dizi bilmem, sakalları dizlerine kadar indi hala bir dirilme olmadı.

Bu dizide de 10 sene sonra (arka sokaklar gibi) belki Osmanlıyı kurarlar ..

Zaman kaybı, boş iş..Bir kaç belgesel bak,spor seyret bundan bin kat İyidir.

• kurgulama konusun da haklısın doğrularıda var ama hiç bir zaman Harmanka'ya asla savaşılarak alınmamıştır kaleyi dönemin komutanı müslüman olduğunda Köse Mihal kaleyi savaşsız Osmanlı Devleti'ne bağlamıştır bunun gibi 2-3 kale daha var hatta savaşsız veren tekfurlara ödül olarak kale komutan mı derler bilmiyorum ama Bizanslarda Tekfur deniyor işte o görevi verdiler Aya Nikola nın kalesi Devlet olduktan sonra ki ilk kale fethidir ama ortada Devlet yok halen zannımca 100.bölümü bekliyorlar çünkü 77-81. bölüm falan oldu

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Ben şimdilik denemelere ara vereceğim sanırım. Branş denemeleri hariç. Yayınevleri neler yapacak bir bakalım. Stabil devam edemezler . +30 dakika da boşuna değildir kesinlikle. Çok kötü bir karar oldu bu. Ayırt etme çok zor olacak bu sene. Ya basit 2020 vari bir tyt, zor ve eleyici ayt, ya da tam tersi olacak kanaatimce. 2 soru çözen üni okuyacak ayrı mesele o.

ben diyeyim mi seneye adam az bırakmaya çalışacaklar yani 2020 az üstü olur 2021 altı olur çünkü seneye sistem değişme ihtimali fazla gidişat onu gösteriyor

• Zor olması daha iyi.

Bence seçmenleri memnun etme çabası olacak seneye en kavgalı seçim olması ihtimali fazla çünkü