Sohbetimiz Bol Olsun

• Ukrayna, Çernobil Nükleer Santrali'nin kontrolünü kaybettiğini açıkladı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Ukrayna, Çernobil Nükleer Santrali'nin kontrolünü kaybettiğini açıkladı

Bu biraz kötü oldu ama santral hasar almadan atlattık çok şükür

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bütün Avrupa ülkeleri ve abd savaşın baslamasinin en büyük sebebidir sürekli rusyayi kiskirtip Ukraynayi yanlız bıraktılar

Abd sadece olacaklari soyledi kiskirtma yok Biden de az once buna benzer aciklama yapti.Savasin baslama nedeni isgalci Rusya nin Ukranyayi isgal etmesidir.

:I

• Şuan Rusya dünyanın en güçlü ülkesi olduğunu gösteriyor kimseyi takmiyor abd ve diger ulkelerin sadece cenesi calisiyor

• Bidon bey, deli denilen Trump un pabucu bile olamaz..Fasa fiso işler ve açıklamaları ile tam bir ihtiyar bunak benim gibi..

Boş bomboş bidon..

Az önce dinledim de dayı gerçekten şaka gibi açıklamalar yaptı

• Resmi Gönderi

Yazdıklarımı dikkatli okursan ne amaçla kullanılması gerektiğini söyledim Ercan abi .

Rusları durdurmak için demişsin işte. Bende diyorum ki nereye atacak sadece Rus ordusuna mı? Bu düştüğü yeri bırak kilometrelerce yere etki ediyor canlı kalmaz o alanda. Rusyada bunu havada vurur artık hangi ülkenin üstüne düşerse geçmiş olsun

• Resmi Gönderi

bu arada arkadaslar dunyadaki bildirilen nukleer baslik sayisini. yasayacagimiz felaketi anlamaniz acisindan paylastim yanlis anlasilmasin. 20 bin kadar sanirim toplamda. bunlardan 25-30 tanesinin anadolunun dogal yasamini sonlandiracagini bilmemizde fayda var. nukleer savas suanda bildigimiz dunyanin sonu demek.

o seytani icadin dustugu yerde ot bitmiyor.

• ABD, Belarus bankalarına, savunma sanayiine ve güvenlik yetkililerine Rusya'nın Ukrayna'yı işgaline verdiği destek nedeniyle yaptırım uyguladı.

• Yaşanan olayları aklım almıyor, üzülerek takip etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden :(

Tothenamadı

• Rusya nin Ukranya dan istedigini aldiktan sonra bir Nato ulkesiyle savasa girecegini dusunuyorum.Polonya olabilir.Isler bu noktada cok kotu hal alacak.