Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Brent petrolün varili 129 dolara dayandı.Tepe noktası 145 dolar olacağını dusunuyorum.Akaryakita sağlam zam gelecek bu sefer.

Net, zaten geliyor ve devamı da gelecek.. Uzadıkça gün gün sırtımızda yük artacaktır.

• Net, zaten geliyor ve devamı da gelecek.. Uzadıkça gün gün sırtımızda yük artacaktır.

Putin eski bir KGB ajanidir.Hafife alınmayacak kişidir herkes şuan Ukrayna da Rusların kaybettiğini söylüyor erken henüz bu tür yorumlar.Bu arada ABD de den brent petrole müdahale gelmezse dunyada isyan cikar.Bakalım ne olacak

:I

• Resmi Gönderi

Hayırlı Günler Arkadaşlar Sistemi ve Sitemizi Sosyal Medyada Her Yorumların Altına Yazınız .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Hayırlı Günler Arkadaşlar Sistemi ve Sitemizi Sosyal Medyada Her Yorumların Altına Yazınız .

Tum haber siteleri Aybar diye geciyor.Klasik hemen sahiplendiler.Mgm den yaptirim gelir mi :)

:I

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Mkaymaz21 ().

• Resmi Gönderi

Tum haber siteleri Aybar diye geciyor.Klasik hemen sahiplendiler.Mgm den yaptirim gelir mi :)

Gelmez bizde o isim altında yazarız

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Psikolojik mıdır değil midir bilmiyorum ama anlatmak isteyipte anlatamadığım bir sağlık sorunum var şimdi elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım siz anlamaya çalışın benim için yeterli. Beynimin içerisinde çok hafif ağırlıkla beraber çok hafif bir ağrı var. Çözemiyorum gözlerimde çok hafiften sulanıyor ve yanıyor. Neyim olabilir doktora anlattım ama bir türlü anlayamadı beni

• Resmi Gönderi

Cem

Psikolojik mıdır değil midir bilmiyorum ama anlatmak isteyipte anlatamadığım bir sağlık sorunum var şimdi elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım siz anlamaya çalışın benim için yeterli. Beynimin içerisinde çok hafif ağırlıkla beraber çok hafif bir ağrı var. Çözemiyorum gözlerimde çok hafiften sulanıyor ve yanıyor. Neyim olabilir doktora anlattım ama bir türlü anlayamadı beni

Ağrıların ne şekilde görülüyor . İlaç kullanıyor musun ? Soğuk ağrısı şeklinde mi yoksa kasmaktan mı ağrıyor. Ne şekilde ağırlar bunlar hangi kısımda görülüyor sağ taraf mı sol taraf mı. Beyin ağrısı başka baş ağırısı başkadır. Başta meydana gelen ağrılar genelde sinüs ve fazla uyku ve stres gibi etkenlerden etkilenir . Ancak beyin ağrısı prolaktin seviyesinden tut beyin sinirlerine kadar hormon etkisinden tut. Beyinsel fonsiyonlardaki bazı vitamin eksikliklerinden kaynaklanabilir . Yani işin tıbbi kısmı ile psikolojik kısmı ayrı kardeşim

• Psikolojik mıdır değil midir bilmiyorum ama anlatmak isteyipte anlatamadığım bir sağlık sorunum var şimdi elimden geldiğince anlatmaya çalışacağım siz anlamaya çalışın benim için yeterli. Beynimin içerisinde çok hafif ağırlıkla beraber çok hafif bir ağrı var. Çözemiyorum gözlerimde çok hafiften sulanıyor ve yanıyor. Neyim olabilir doktora anlattım ama bir türlü anlayamadı beni

Geniz akıntısı, burun ve kaşlarda ara ara zonklama hissi varsa sinüzit olabilir. Gozdeki yorgunluk da vuruyordur belki ekran surenizi azaltin derim.

• Cem

Ağrıların ne şekilde görülüyor . İlaç kullanıyor musun ? Soğuk ağrısı şeklinde mi yoksa kasmaktan mı ağrıyor. Ne şekilde ağırlar bunlar hangi kısımda görülüyor sağ taraf mı sol taraf mı. Beyin ağrısı başka baş ağırısı başkadır. Başta meydana gelen ağrılar genelde sinüs ve fazla uyku ve stres gibi etkenlerden etkilenir . Ancak beyin ağrısı prolaktin seviyesinden tut beyin sinirlerine kadar hormon etkisinden tut. Beyinsel fonsiyonlardaki bazı vitamin eksikliklerinden kaynaklanabilir . Yani işin tıbbi kısmı ile psikolojik kısmı ayrı kardeşim

Ağrılarım öyle değişik oluyor ki ağrıyan taraflarımda hafiften baskı hissediyorum o tür bir ağrı evet ilaç kullanıyorum şuan kullandığım ilaçlar serex, lityum,fulsac kendimi kasmıyorum ama kasılıyormuş gibi hissediyorum. Sol taraflarımda görülüyor beynimin ağrıdığından eminim

• Biraz bizde meteorolojiye soyunalım wxcharts da bakalım neler var Ecmwf ve gfs de gfs ye muhtemelen bakmam bana ecmwf lazım

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...