Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• tamam abi haklısın 10 yılda .ısınmışız be abi üzüldüm valla

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SameT. ().

• Resmi Gönderi

tamam abi :) haklısın .ısınmışız be abi üzüldüm valla 10 senede

Bilim adamları bölünmüş durumda.

Bazıları " bu ısınma buzul çağına sebep olabilir uzun sürede, soğuk yıllar geliyor" der.

Bazıları"her sene ısınmaya devam ediyoruz,buzullar eriyor"der.

Ben yaz yaz gibi, kış kış gibi olacak diyorum.Kış sezonları diğer senelere göre iyi olacak diyorum

• kestirmek zor ısınma var tamamda kış olmayacağı anlamına gelmez bu sene biraz daha istikrarlı havalar . biraz oturmuş gibi dengeli . mayıs sonundaki sıcak hariç.

bu kışın yaşadığımız soğuk iyidi yağış olarak bölge bölge iyi siklon yağışı az aldık ..

bursa mart sisteminde gemlik deniz sahili 25 30 cm kar alırken bursa kestel 4 5 cm karla kapadı :) kestel üstelik yüksek . birtaraf gömülürken bir taraf izledi mart sisteminde . kanser olduk . siklon harici yağışlar sarmıyor .

soğuk olarak beni tatmin etti ama abi kar olarak idare eder. tarzı

sonbaharda bir tahminde bulunmuştum. kış için

uludağ için 180 cm kar yağar demiştim..

bursada 10 cm demiştim.

sonuç uludağ 195 cm yağdı

bursada ( merkez ) . 15 cm yağdı

uludağ : 2017 3 .70

2018 1.60

2019 1.70

2020 1.80

2021 200 cm

2022 195 cm

2004 3 metre 88 cm

yani abi yapmış olduğum tahmin % 85 oranla tutmuş. gibi biz kış yağışlarımızı kaybediyoruz. uludağ o eski kar yağışlarından uzak .

bu kış içinde kasım gelsin yağışların tipine bakarak yaparım bir yorum daha. :)

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SameT. ().

• Tyt hakkinda şunları söyleyeyim Türkçe sorulari biraz zordu matematik kolaydı sosyalde 2 3 bilgi sorusu vardı genel olarak kolaydı fen ise normaldi

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Resmi Gönderi

Türkçe zordu. Matematikte 36 yaptım. Eminim gibi. 30 üstü gelir diye düşünüyorum. Kesin konuşmayayım. Sosyal normal olması gerektiği gibiydi bence. Felsefe bir tık zordu diyebilirim. Fen bölümünden hiçbir zaman emin olmadım. 12 üstü nete okeyim 😜. Türkçe ya tamam ya devam diyecek kısacası.

• Türkçe geçen seneden kolay geldi bana, matematik 30 işaretledim 3 tanesinden emin değilim geometrisi zorladı beni. Sosyal felsefeyi hiç okumadım onun dışında 2 soruda yanlışım olabilir. Fen hakkında gram fikrim yok :P

Tothenamadı

• Türkçe geçen seneden kolay geldi bana, matematik 30 işaretledim 3 tanesinden emin değilim geometrisi zorladı beni. Sosyal felsefeyi hiç okumadım onun dışında 2 soruda yanlışım olabilir. Fen hakkında gram fikrim yok :P

Türkçe zordu. Matematikte 36 yaptım. Eminim gibi. 30 üstü gelir diye düşünüyorum. Kesin konuşmayayım. Sosyal normal olması gerektiği gibiydi bence. Felsefe bir tık zordu diyebilirim. Fen bölümünden hiçbir zaman emin olmadım. 12 üstü nete okeyim 😜. Türkçe ya tamam ya devam diyecek kısacası.

Hepinizin eline sağlık inşallah yarın da güzel şeyler başarırsınız

Seneye de ben yazarım buraya netlerimi :)

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Hepinizin eline sağlık inşallah yarın da güzel şeyler başarırsınız

Seneye de ben yazarım buraya netlerimi :)

Sıralı gün çabuk geçer senden sonra ben geliyorum :)

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...