Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• Resmi Gönderi

Forum ve Galeri çeviri tamamlanmıştır. hatalar olabilir onlar içn şimdiden kusura bakmayın. gördüklerinizi iletirseniz sevinirim.

iyi forumlar dilerim.

Eline emeğine sağlık.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bu kadar insan emek veriyor sen ne zaman vericen :ıhıhıh::ıhıhıh::ıhıhıh:

:ıhıhıh::ıhıhıh:

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• "Ben gençliğimde UFO görmüş adamım"dedim ya,makara değil bu..80 li yıllarda yaşadım

Bunu bir ara yazayım,inanmak,inanmamak serbest.

abi yok öle bişey ya. İnanan inanmayan herkeze saygı duyarım ama bu ufolar uzaylılar davası falan amerikanın en büyük planlarından biri. Burdaki amaç amerika ufo adı altında bir gün dünyaya saldırı düzenleycek. Ufolar saldırıyor ve çözümününde kendisinde olduğunu söyleyip dünyayı tek çatı altında toplamaya çalışacak. Yani tek dünya düzeni gibi.Ve böylece dünyayı ufo saldırısından kurtarmış olup kahraman olacak. Tabi burdaki en önemli husus o kurtarma aşamasına gelene kadar bütün yada birçok ülkeyi kendisine biat ettirmiş olacak. Çünkü kaos ortamı ülkeleri dize getirmenin en uygun olduğu ortamdır. Bugüne kadar ufo diye gökyüzünde görünen o tuhaf cisimler amerikanın yaptığı makinelerden ibaret. İşte o makineler eliyle gün gelince dünyaya saldırı düzenleme amacı içindeler. Allah fırsat vermesin.

• Resmi Gönderi

abi yok öle bişey ya. İnanan inanmayan herkeze saygı duyarım ama bu ufolar uzaylılar davası falan amerikanın en büyük planlarından biri. Burdaki amaç amerika ufo adı altında bir gün dünyaya saldırı düzenleycek. Ufolar saldırıyor ve çözümününde kendisinde olduğunu söyleyip dünyayı tek çatı altında toplamaya çalışacak. Yani tek dünya düzeni gibi.Ve böylece dünyayı ufo saldırısından kurtarmış olup kahraman olacak. Tabi burdaki en önemli husus o kurtarma aşamasına gelene kadar bütün yada birçok ülkeyi kendisine biat ettirmiş olacak. Çünkü kaos ortamı ülkeleri dize getirmenin en uygun olduğu ortamdır. Bugüne kadar ufo diye gökyüzünde görünen o tuhaf cisimler amerikanın yaptığı makinelerden ibaret. İşte o makineler eliyle gün gelince dünyaya saldırı düzenleme amacı içindeler. Allah fırsat vermesin.

Abim "anlatılmaz yaşanır"

Gecenin köründe ve bende çocuk değilim,teknoloji yok şimdiki gibi.

Uçak değil,balon değil,zeplin değil vsvs..

Ne olabilir sen de ben yazınca :)

Neyse bı boş vakitte yazayım hele..

• Resmi Gönderi

Ahaaaaa kaymaz bulmuş ve ben yazmışım yav :alkıs:

Mkaymaz21 sağolasın abim, unutmuş gitmişim ben

Alalım sohbete

Oguzhan okumadiysan buyur

• Resmi Gönderi

Kisa yazmışım ama yeterlidir bence

Sene 84-85 olabilir.Koy odasında arkadaşlar la yine oturuyoruz.Yemek için herkes evlerine dağıldı.Kimi peynir kimi turşu evlerinde ne varsa alıp.odaya getirecekti.
    Eve vardım yaptığımız videolar dan da bellidir,giris yokuş aşağı.Tuvalet ise adettir,evden uzaktaydı.Şu an olsa acaba?derdim.Bir ışık tepemden çokta yavaş bir şekilde geçti.Gunesin elips şekli desek anlaşılır.
    Çok geniş bir alanı kaplıyordu,benim şaşkın bakışlarım arasında süzülerek aşağı köyün bahçelerine doğru uzaklaştı.Nasil oldu bilmem ama o devasa ışık huzmesi birden kayboldu.Ucak yada balon değil gecenin köründe .Şimdi olsa cep falan kayıt alma zamanım olurdu.

• Resmi Gönderi

Forum ve Galeri çeviri tamamlanmıştır. hatalar olabilir onlar içn şimdiden kusura bakmayın. gördüklerinizi iletirseniz sevinirim.

iyi forumlar dilerim.

Eline emeğine sağlık abim.. :alkıs::alkıs:

• Resmi Gönderi

hatalar olabilir onlar içn şimdiden kusura bakmayın. gördüklerinizi iletirseniz sevinirim.

iyi forumlar dilerim.

Arkadaşlar varsa gözünüze çarpan iletim ustaya :olumlu:

• Kisa yazmışım ama yeterlidir bence

abi okudum o yazdığını. Tamam belli zamanlarda doğrudur bazı cisimler görülmüş seninde gördüğün gibi. Ama bende diyorumki o görülenler uzay aracı falan değil. Yukarda ne olduğunu yazdım.

• Resmi Gönderi

abi okudum o yazdığını. Tamam belli zamanlarda doğrudur bazı cisimler görülmüş seninde gördüğün gibi. Ama bende diyorumki o görülenler uzay aracı falan değil. Yukarda ne olduğunu yazdım.

Okudum abim okudum..Lakin,Bir spok ışığı, aydınlatma düzeni,bir far veya ayak,bacak,lastik,kanat,girinti, çıkıntı akla ne gelirse dikkat çeken bir şeyi yoktu.

Öyle bir ışığı ben yakından gördüğüm için şöyle söyleyeyim,el ile yapılması imkansız birde o senelerde zılla imkansız.

Kor ateş gibi güneşin batacagi zaman yaydığı ışık gibiydi ve gerçekten de çok büyüktü.

Belli bir mesafe sonrası ise aniden kayboldu gitti.

Zaman müsait ortam müsaitti sadece şimdiki basbelasi telefonlar yoktu.

Olsaydı yüzde bin çekme şansım vardı.

Hız yok süzülüyor ve çok yakından geçti.

Neyse bakalım ABD 80 li yıllardan beri bunun peşindeyse o planları suya düşer bence.30-40 senede korkutamamis ülkeleri şimdiden sonra da korkutamaz artık.

İnsanoğlu şeytan oldu, çocuklar büyük insanlar gibi kelimeler söylüyor, cümleler kuruyorlar.

Korku zaten kalmadı bu nesilde.

Neyse bakalım senin dediğin hata veya yanlış demem ..

Dediğin gibi de olabilir.

Popüler lafım varya ne desek boş

E BAKAM diyelim :)

• Resmi Gönderi

Popüler lafım varya ne desek boş

E BAKAM diyelim :)

Oguzhan bu sana söylediğim bir söz değil yanlış anlama olmasın.

Yani bu konu karman corman bir konu..Ne açıklanıyor nede ispat ediliyor.

Sehir efsanesi gibi onlarca yıldır dolanır durur.

Yine yazayım,senin dediğin de olur neden olmasın?

Adamların tüm çabaları o zaten Dünyayı yönetmek.

Zaten başarıyorlar ama fazlasının peşinde de dolaşır durur keratalar

• abi ben ancak bizzat uzaylının kendisini görürsem ınanırım. e bugüne kadarda gören varmı? Hep uzay aracı yada ışık gibi şeyler gölmüş. Bunu yapmaktan kolay ne. Adamlarda haarp teknolojısi var kaldıki türkiyedede bu teknoloji var artık. Neyse ayrı konu onlar demek istediğim ışıktı uzay mekiğiydi yaparsın yollarsın atmosfere bu çok kolay bişey adamlar uzun yıllar sonra planladıklarını filmlerde yapıyorlar zaten. Mesela ikiz kulelerin yıkılacağı 1991 de terminatör 2 filminde tarih vererek gösterilmiş ve daha bir sürü şey. Adamlar o bize gösterdikleri uzay mekiği araçlarıyla dünyaya saldıracaklar sonrada uzaylılar saldırıyor deyip plan başlayacak.

E tabiki abi yeni nesil daha şanslı daha biliçli teknolojinin içinde doğuyorlar resmen. 25 sene önce falan van gölü canavarı vardı sabah akşam onla yatar kalkardık. Sonra nolduysa çiftleşemedi nestli tükendi herhalde (: bugün öyle bi haber yapsalar küçük çocuk bile neresiyle güler acaba :) Bu yüzden eski saçmalıklar artık çok daha az var ufo olaylarıda eskide kaldı artık ama günün birinde yine hortlaycak o ayrı konu dedimya planın bir parçası.

• Resmi Gönderi

abi ben ancak bizzat uzaylının kendisini görürsem ınanırım. e bugüne kadarda gören varmı? Hep uzay aracı yada ışık gibi şeyler gölmüş. Bunu yapmaktan kolay ne. Adamlarda haarp teknolojısi var kaldıki türkiyedede bu teknoloji var artık. Neyse ayrı konu onlar demek istediğim ışıktı uzay mekiğiydi yaparsın yollarsın atmosfere bu çok kolay bişey adamlar uzun yıllar sonra planladıklarını filmlerde yapıyorlar zaten. Mesela ikiz kulelerin yıkılacağı 1991 de terminatör 2 filminde tarih vererek gösterilmiş ve daha bir sürü şey. Adamlar o bize gösterdikleri uzay mekiği araçlarıyla dünyaya saldıracaklar sonrada uzaylılar saldırıyor deyip plan başlayacak.

E tabiki abi yeni nesil daha şanslı daha biliçli teknolojinin içinde doğuyorlar resmen. 25 sene önce falan van gölü canavarı vardı sabah akşam onla yatar kalkardık. Sonra nolduysa çiftleşemedi nestli tükendi herhalde (: bugün öyle bi haber yapsalar küçük çocuk bile neresiyle güler acaba :) Bu yüzden eski saçmalıklar artık çok daha az var ufo olaylarıda eskide kaldı artık ama günün birinde yine hortlaycak o ayrı konu dedimya planın bir parçası.

Lütfen kavga etmeden dövüşün o.O