Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• Hoşgeldin Hasan..

İyiyiz abim, sende iyiysen işimiz denk.

Bende iyiyim abi sıcaklarla baş edemiyoruz napalım evde kalınmıyor kapıya çıksakta bunaltıcı hava en iyisi köye yaylaya çıkmak :D

• Cumhurbaşkanı Erdoğan;

"Eylülde Şanghay Beşlisi Özbekistan'da toplanacak. Sayın Putin de rica etti. Nasip olursa biz de inşallah oradaki toplantıya katılacağız."

Yoksa NATO :bakış:

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bu arada tebrik dilekleri için teşekkür ederim tüm forumdaşlara hep birlikte nice senelere inşallah..

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Bu nemli havayı hiç çekmemek için gidicen Ağrı dağı 4200 e kamp atıcaksın gece ayaz olur ama gündüz çok iyi olur .yada uludağ göller bölgesine 2300 rakıma başka yol yok.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Yıllar içindeki maksımum sıcaklıklardaki artış

Resim

• Küresel ısınma ve ikliim değişikliğinin tam olarak etkileri yani Esas Filmin 2030 dan sonra başlaması bekleniyormuş . 1.5 derece ısınmayı 2030 da yakalıyoruz Esas felaketlerin o tarihten sonra başlaması beklenliiyor Bunlar öncüler. Asırı Sel uzun sürelı kalıcı sıcaklar uzun süre devam eden yüksek basınç . bugün komşuya yarın bize

aşırı kar yağışlaırda olabilir belli olmaz bakalım neler bekliyor bizi

Bünyamin sürmeli şunu demişti bir programında.. Dünya yanı dünyadan kasıt İnsanığlu bu gidişle 2100 yılını göremiyor. ınsanoğlu olarak yaşanabilir dünya 2100 den sonrası için yok. bu gidişle kesin gözüyle bakılıyor erken olma ihtimali bile olabilir. ortalamada 2100 e kadar 4 + derece ısınma bekleniliyor

yani 2030 dan sonra şovu başlatıp 2100 de kapanışı yapıcaz..

• Resmi Gönderi

Ben biraz geri kaldım ne tebriği dostum bende edeyim :)

Yazan olmamış, ben atayım

Öncelikle forumumuza değerli tebrik mesajı için teşekkür ediyorum inşallah hep birlikte nice yıllara Screenshot.png

<3:)

• Bu arada tebrik dilekleri için teşekkür ederim tüm forumdaşlara hep birlikte nice senelere inşallah..

Doğum günün kutlu olsun dostum :) nice senelere biraz geç oldu kusura bakma umarım bu yaşında daha mutlu olursun