Sohbetimiz Bol Olsun

• siklon ya mart sisteminde işyerinde 3 cm kar vardı .evde 25 cm di merkezde 15cm evle iş arası 12 km

cephesel yağıştan gerisi boş sevmem tercihim her zaman büyük tabaka halinde yağan cephesei yagiş olmuştur

DEK aralıklı bölgesel.kar yağışları yaz yağmuru gibi .

Umarım alırız bu sene dek bana göre değil. Izleyici tarafı çok dekin

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Siklon da bize uymuyor rakım düşük ve kıyıda kaldığımız için kıyıdan hafif iç kesimler ihya oluyor bu durumda genelde tam tersi bize de dek yarıyor ama sıcaklık sıkıntısı çekmeden cephesel-siklonik yağışlarla sistemler alsak ona okeyiz sıcaklığı çok kırpıyor dediğim gibi sınırda kalıyor genelde.

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Zonguldak'ta konum itibariyle Gökçebey-Karaman-Devrek hattı çok şanslı biraz iç kesimde hem dekten faydalanıyor hemde siklonik sistemlerde iyi kar alıyor sıcaklıkta kurtarıyor

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Orasını bilemem. ben sevmiyorum hani bana şöyle bir teklif sunsalar. deselerki 10 cm siklonmu ? 30 cm dekmi ben 10 cm siklonu deke tercih ederim.

Aralıksız yağışları seviyorum ben . Aralıklı yağıp duran yağışlar bana ters sinir oluyorum. .Birde heryer nasiplenemiyor .bir taraf hiç yağmıyor gibi birşey.

Keza yağmuri çinde geçerli öyle benim için oraj pek sevmem . Aralıksız kış yağmurları 40 saat 50 saat ee tabi böyle yağmıyor artık . 15 20 sene önceydi o tür yağışlar izi kaldı bazen yağıyor Böyle yağsın deyme keyfime

Beni mutlu eden sabah kalkıp yağdığını gördüğüm yağış akşam eve dönerken hala yağdığın ıgördüğüm yağıştır. sabah lakttığımda hala devam eden yağış türleri .Böyle yağdımı benden mutlusu yoktur. kar olsun yağmur olsun. .

• ABD, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’ne karşı silah ambargosunu kaldırdı.

haber doğruysa Yunanistan'ın ardından oraya da yığınak yapacak demek olur bu da Türk - Yunan harbi için kaçınılmaz olacak demektir

İran da duyduğum kadarıyla Azerbaycan sınırına yığınak yapmış anlaşılan önümüzde ki aylar çok sıcak geçecek

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Hedefimiz Şanghay Beşlisi'ne üye olmak" ifadelerini kullandı.

Seçim öncesi olursa bu arada oy getirisi olacağını düşünüyorum parti için

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• ABD, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’ne karşı silah ambargosunu kaldırdı.

haber doğruysa Yunanistan'ın ardından oraya da yığınak yapacak demek olur bu da Türk - Yunan harbi için kaçınılmaz olacak demektir

İran da duyduğum kadarıyla Azerbaycan sınırına yığınak yapmış anlaşılan önümüzde ki aylar çok sıcak geçecek

Herkes de biliyor ki asla öyle bir savaş olamaz ki olursa maruz kalınacak ambargoyu kimse istemez anca arada sözlü atışma ve hava sahası ihlalleri olur

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Ağrı Dağında buzul erimesi azalsada hala devam ediyor. Buzul jaybetmeye bir kaç gün daha devam edecek.

Resim