Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• Her şeyde grefen var özellikle aşı denilen o sıvılarda bağışıklığınıza çok iyi bakın oyuna geldik☹️

Ben olmadım o aşıların hiç birini aielem izin vermedi koronada olmadım Allah'a şükür sadece karantinaya almışlardi kardeşimin sınıfında çıkınca 20 gün evde kaldım.

• Ben olmadım o aşıların hiç birini aielem izin vermedi koronada olmadım Allah'a şükür sadece karantinaya almışlardi kardeşimin sınıfında çıkınca 20 gün evde kaldım.

Çok sevindim çünkü bende hiç aşı hiç test olmadım hiç dokundurtmadım kendime şükür gayet iyiyim ama aileme dinletemedim babam annem 4 doz aşılılar bir sürü şey çıktı ve babam hastanede şu an 3 gündür yatıyor 😞 covid dediler bi Kriz yaşadı şükür şu an iyiye gidiyor 🤲 yani aşı olanlar olmayanlara göre en ufak üşütmede ağır geçiriyorlar bağışıklık düştü çünkü onların 😞

• Çok sevindim çünkü bende hiç aşı hiç test olmadım hiç dokundurtmadım kendime şükür gayet iyiyim ama aileme dinletemedim babam annem 4 doz aşılılar bir sürü şey çıktı ve babam hastanede şu an 3 gündür yatıyor 😞 covid dediler bi Kriz yaşadı şükür şu an iyiye gidiyor 🤲 yani aşı olanlar olmayanlara göre en ufak üşütmede ağır geçiriyorlar bağışıklık düştü çünkü onların 😞

Bİz en başından karışıydık bu aşı olayına, evet dediğiniz gibi bağışıklık sistemini çökertiyor gençler bir şekilde atlatabiliyor ama yaşlılarda zor, metobilizma çöküyor. Sizi korkurtmak istemem ama köyümdeki çoğu kişi kalp krizinden vefat etti mekanları cennet olsun duş etmekten başka bir şey gelmez elimden Heleki o aşıyı vurdurken kağıt imzalatiyorlar ya ben onu gördükten sonra zaten iyiki yaptırmamışım dedim Çeşitli sorunlar mechulumuz değildir filan yazıyor o cümle zaten her şeyi belli ediyor. Ölsek dahi umurlarinda olmaz 🙃🙂

• Her şeyde grefen var özellikle aşı denilen o sıvılarda bağışıklığınıza çok iyi bakın oyuna geldik☹️

Kesinlikle öyle hastalığa karşı direnç mekanizmamız zayıfladı. Bağışıklık falan kalmadı aşıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu ara cevrem hasta ve enfeksiyon geçiriyorlar. Allah tüm hastalara şifa versin dikkat edin. Sibirya T.Y.B(GUGUL) geçmiş olsun kardeşim

• Resmi Gönderi

Sinan abi senin şu modellerde görünme olasılığını erkene çeksek 12-13 Aralık nasıl olur? 14 çok geç bea 🤣

İnşaALLAH Hayırlısı ile Sabır ile beklemek lazım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Aralık son günler kar İtalya'da 😂

Biz boşa yazı yazmayız dimi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"