Sohbetimiz Bol Olsun

• Sinan hocam nasıl tutuyor tahminler 1 2 gün sarksa bile gelicek 6 7 8 ocak civarı

• Atmosferde stratosferik ısınma meydana gelirse ülkemizde etkisini 15 gün sonra görürüz.

Bu arada Sinan Kardeşimi tebrik ederim.onunda beklediği sistemi bizde bekliyoruz sarkma ihtimali olabilir.

Yalnız Beklenilen bu soguk hava dalgası ülkemize gelirse Marmara'nın Batısından itibaren giriş yapar düşüncesindeyim.Zaman uzun bekleyelim.

• Resmi Gönderi

Atmosferde stratosferik ısınma meydana gelirse ülkemizde etkisini 15 gün sonra görürüz.

Bu arada Sinan Kardeşimi tebrik ederim.onunda beklediği sistemi bizde bekliyoruz sarkma ihtimali olabilir.

Yalnız Beklenilen bu soguk hava dalgası ülkemize gelirse Marmara'nın Batısından itibaren giriş yapar düşüncesindeyim.Zaman uzun bekleyelim.

Selam Teşekkür ederim

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Gokhan6167

Neden eleştiri kabul etmiyorum dedim anladın mı şimdi

Baya takıldınız sanırım eleştiri olayına ben vade geldiğinde de eleştiri kabul etmiyeceksiniz sandım ondan öyle söyledim sadece sonra yazarken aklıma geldi dedim şimdi eleştirenlere diyor sanırım bunu ama yazmışken bu kadar göndereyim dedim yoksa kötü bir niyetim yoktu

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Baya takıldınız sanırım eleştiri olayına ben vade geldiğinde de eleştiri kabul etmiyeceksiniz sandım ondan öyle söyledim sadece sonra yazarken aklıma geldi dedim şimdi eleştirenlere diyor sanırım bunu ama yazmışken bu kadar göndereyim dedim yoksa kötü bir niyetim yoktu

Selam

Sıkıntı yok Gökhan cım

• Resmi Gönderi

sistemden önce havanin çok ısınması sistemin gücü açısından olumlu mu

Denizlerin ısınması gelen soğukları kırpar ama dek leri guclendirir

• Resmi Gönderi

Sevindim o zaman kırmak istemem

Sizler yeni değisiniz ki bende yeni değilim

Çok eskiyim emekli olucam neredeyse

• Az evvel amcamın ölüm haberini aldım ricam bi fatiha okumanız hüseyin tanrıkulu adına çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...

...

• Az evvel amcamın ölüm haberini aldım ricam bi fatiha okumanız hüseyin tanrıkulu adına çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...

Başın sağolsun kardeşim ☹️

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Az evvel amcamın ölüm haberini aldım ricam bi fatiha okumanız hüseyin tanrıkulu adına çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...

Başın sağolsun abim.

Allah mekanını Cennet eylesin,sizlere de sabırlar versin Rabb'im

Okuyalım,Allah kabul etsin inşallah

Allah mekanını Cennet eeylesin, başınız sağolsun hocam :(

• Resmi Gönderi

Az evvel amcamın ölüm haberini aldım ricam bi fatiha okumanız hüseyin tanrıkulu adına çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun

• Allah mekanını Cennet eeylesin, başınız sağolsun hocam :(

Başın sağolsun kardeşim ☹️

Başın sağolsun abim.

Allah mekanını Cennet eylesin,sizlere de sabırlar versin Rabb'im

Okuyalım,Allah kabul etsin inşallah

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Güzel ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim 2 senedir göremiyordum rahmetliyi bu yuzden bayagı üzüntü duyuyorum ailevi sıkıntılar dolayısı ile aile kavgaları bi yana bırakıp insanlarla iyi geçinmek gerekiyor ölen geri gelmiyor bu ölümlü dünyada önümüze bakmak lazım ölenle ölünmüyor..

...