Sohbetimiz Bol Olsun

• bu kış en iyi ihtimalle 2018 kişi olucak gibi kendi fikrim

• kesinlikle katılıyorum bu sene bizden yana değil atmosfer bi iki kerelik havada kar görürüz o kadar

Kar degil yagmur bile yagmaz

• Modeller de gördüğünüz görüntü pozitif ancak nötr yönelme 6 sı gibi başlayacak şaşırcaksınız ama italya hatta avrupa riski bile var modellerin tamamı hatalı yılbaşında sistemi takibe başlayacağız dedik öyle de olacak modellere kafa yormayın noeldeler Selam

Ama hocam avrupaya kacmaz diyordun simdi uzdun bizi italya riski yok demistin ya kafkaslaf ya da biz demistin

bunu anlamadım yani

Bilen biri açıklayabilir mi italyayya mi kaccak sistem

• Resmi Gönderi

Ama hocam avrupaya kacmaz diyordun simdi uzdun bizi italya riski yok demistin ya kafkaslaf ya da biz demistin

bunu anlamadım yani

Bilen biri açıklayabilir mi italyayya mi kaccak sistem

bak kardeşim insanları darlama kimse geleceği. Bilemez sende sabırla takibini yap sen.

• bak kardeşim insanları darlama kimse geleceği. Bilemez sende sabırla takibini yap sen.

Yok darlamiyom da bu mesaji anlamadim italyaya mi vercek diyor yoksa modeller yilbasindan sonra mi duzelcek demek istiyor

• Resmi Gönderi

Yok darlamiyom da bu mesaji anlamadim italyaya mi vercek diyor yoksa modeller yilbasindan sonra mi duzelcek demek istiyor

Sabah bir şey diyor , öğlen vallahi ben demedim diyor.

Akşam olabilir diyor

Gece var sistem sabaha bir daha bakın diyor.

Her güncelleme farklı bir şey söylüyor bazen,ama sende standart sorular devam ediyor nedense.

Üye kaydı açık,bu nick engellense de ben yine sitedeyim başka nickklerle diyorsun bence.

Sen yoksun sadece sitede,senin sorularına paralı bir görevli tutsak yetmez,cevap veremez.

• Yok yeni uyelik acmakla ugrasamam abi neden oyle diyorsun neden banlanmak istyeyeim

Ben neden 9 ay yoktum yeni üyelik açmak istemediğim icin

• Resmi Gönderi

Yok yeni uyelik acmakla ugrasamam abi neden oyle diyorsun neden banlanmak istyeyeim

Ben neden 9 ay yoktum yeni üyelik açmak istemediğim icin

E BAKAM

• Günaydın karlı bi sabaha uyanmayı çok özledim umarım dilediğimiz kar yağışları gerçekleşir. Modellere bakarsak çok keyif bozuyor ama bu işten anlayan insanların umudu varsa vardır bir şeyler. Beklemeye devam edelim en azından şu ayın başını bi görelim sonra daha belli olur her şey.

• Salih kardeşimiz heyecanlı bir arkadaşımız görmezden gelin bazı sorularını üstüne gitmeyin boşverin gerek yok tartışmaya kalp kırmaya

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Günaydın karlı bi sabaha uyanmayı çok özledim umarım dilediğimiz kar yağışları gerçekleşir. Modellere bakarsak çok keyif bozuyor ama bu işten anlayan insanların umudu varsa vardır bir şeyler. Beklemeye devam edelim en azından şu ayın başını bi görelim sonra daha belli olur her şey.

Yağmurlu bir sabah*

İnşaallah

Tothenamadı

• Ben bu kadar sert bir iklim değişikliği ilk defa hissediyorum iyice kötü duruma gidiyoruz son 6 senedir