Sohbetimiz Bol Olsun

• O değilde Karabük'te de mikroiklim oluşumu var fena fönleniyor bazen şehir merkezi ilçelere göre 4-5 derece daha sıcak fabrikalardan dolayı 25 km uzaklıktaki ilçede kar varken merkezde yok ve genelde kar tutmuyor kar rekoru 25 cm olması lazım halbuki son yıllarda iyi yağış alıyor iç kesimde olmasına rağmen eskiye göre

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

Mesaj 4 düzenlendi, son düzenleyen Aurora Borealis ().

• Resmi Gönderi

Lise 1’in ilk dönemi normal örgün olarak okudum. Diğerleri ful açık öğretim

Onu bilmiyorum valla attığım videoyu izle istersen ama mezun olman için her şey tam normalde.

• Onu bilmiyorum valla attığım videoyu izle istersen ama mezun olman için her şey tam normalde.

Tamamdır sağolasın. İzlerim videoyu. Selam

• Hocam bahsettiğin salınım atmosferin %5 ini filan oluşturuyor. Stratosferik ısınnmayı Mjo'dan nasıl çözdün öyle ?

Sarp yapılan istatiksel sonuçlar ; mjo fazı güçlü bir giriş yaparsa 3,4 ,5, 6 ve 7 olarak , Strotosfer ısınması çok büyük oluyor ve etkisi muazzam blokaj oluşturuyor. Allah cc nasip ederse bir aksilik olmaz sa 26 ocak ve şubat boyunca aşırı soguk, Yağmur ve kar yağışlarına hazırlık yapalım ...

Atmosferinde ilahi adaletine Güveniyoruz

ya fettah Ya rahman ya nur

mjo faz hareketi hint fazına ve muson bölgesinde ki duruma odaklanmak gerek La nina zayıfladığı ilk süreçte bir Pasifikte bir dalga oluşturuyor bunun sonucunda Avrasya daki yoğun kar örtüsü ural yükseğinin etkisiyle kelebek etkisi oluşturuyor aslında bu yaşadığımız süreç efsanenin doğumuna zemin hazırladı Tek arzum MJO 3 4 5 6 çok güçlü girip hızlı hareket etmesi

beklediğim 500 hpa Azor ve İskandinav blokaji

Girit bolgesinde güçlü siklon

özellikle doğu Avrupa Balkanlar ve batı anadolu çok sert soğuklar vurabilir

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Odesay ().

• O değilde Karabük'te de mikroiklim oluşumu var fena fönleniyor bazen şehir merkezi ilçelere göre 4-5 derece daha sıcak fabrikalardan dolayı 25 km uzaklıktaki ilçede kar varken merkezde yok ve genelde kar tutmuyor kar rekoru 25 cm olması lazım halbuki son yıllarda iyi yağış alıyor iç kesimde olmasına rağmen eskiye göre

Karabük merkezin rakımı 250 civarı,bolu ve kastamonu ise 750 rakımda.Bolu ve kastamonu'ya kar yağarken karabük 5 6 derece oluyor. Keza yazın 40 dereceyi genelde geçer. Bazen karadeniz ikliminde olduğundan bile şüpheleniyorum da işte bayağı ormanı var. Çukurda kaldığı için bu kadar ısındığını düşünüyorum.

• Sinan başkanım konu açmak istiyorum yetki verir misiniz

Bilimsel kurgusal ve değişik şeyler

Mesela 10 şiddetinde 10 saat deprem olursa nolur

• Resmi Gönderi

Sinan başkanım konu açmak istiyorum yetki verir misiniz

Ne kadar çok etiket ediyorsun yetki limiti dolmuş

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan başkanım konu açmak istiyorum yetki verir misiniz

Salih hayırlı olsun, 2 metre anomalicisi olmuşsun :) :karyagisli:

• izmirde kar fırtınası olsa da o kaçan sisteme uzulcem

• Resmi Gönderi

izmirde kar fırtınası olsa da o kaçan sisteme uzulcem

Gelir inşallah Salih'im sabret bakalım.

• Resmi Gönderi

UsTaD

Hayırlı olsun tekrardan Selam

Teşekkür ederim başkan, eline sağlık.

Görüntü güzel oldu, gerisi hikaye zaten benim için.