Sohbetimiz Bol Olsun

• İzmire dekler geliyor hava durumu karlı diyor oleyyyyyyyy son 10 saat te döndü vallahi

Salih bak bugün insanlarin sinirleriyle oynama bişey yazacaksan git İzmir sayfasına yaz ama bugün kimsenin sabrını zorlama

• Salih bak bugün insanlarin sinirleriyle oynama bişey yazacaksan git İzmir sayfasına yaz ama bugün kimsenin sabrını zorlama

Mümkünse hava ile ilgili kar ile ilgilidir bir şey konuşmasın yemin ediyorum kırarım kalbini o enkazın altında bizde olabilirdik.

• Mümkünse hava ile ilgili kar ile ilgilidir bir şey konuşmasın yemin ediyorum kırarım kalbini o enkazın altında bizde olabilirdik.

Soğukta okadar insan magdur Allah yardım etsin bosverelim sakin kalalım birlik olalim

• Arkadaşlar sizden ricam bugünlük hava ile ilgili konuşma olmasın Ülkemiz büyük bir badire atlattı o konuşulsun, telefon hatlarını meşgul etmeyin ve yalan yanlış bilgiler yaymayin.

• depremler sıcak ve anormal havalardan oluyor zaten kuresel isinmanin da etkisi var depremlere soğuk olsa kısi kış gibi yaşasak deprem sayisi azalır

• Ya Salih Allah aşkına bırak şu elinde ne telefon pc ne varsa çık git kardeşim beni dellendirme başlarım senin şimdi kışına soğuğuna, en sevdiğim mevsimden beni nefret ettirdin İnşallah yaşamazsın bir gün sende böyle bir şey ne diyim sana kardeşim

• İç çekirdek tersine dönüyor ayrıca dunyanin

Salih sen bugün bnce kendini dinlenmeye al insanların sabrını zorlama

• Günaydın diyeceğim ama gün aymadı bugün akdeniz güneydoğu ve doğuda olanlar bilgi verebilir mi Sahutt özellikle sen Hatay'da da yıkılan binalar olduğu söyleniyor?

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Türkiye, yaşanan depremle ilgili resmi olarak uluslararası yardım çağrısında bulundu.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Neye uyandığımı şaşırdım çok kötü bir sabah, rabbim yardım etsin 😕

Tothenamadı

• Sinan hocam şu arkadaşın yazdığı yorumları rica etsem silermisiniz yada bugünlük foruma girmesini yasaklasaniz veya yorum atmasını cidden bugün hiç çekimicem onu GECMİS OLSUN TÜRKİYEM ❤️🌹

• Günaydın diyeceğim ama gün aymadı bugün akdeniz güneydoğu ve doğuda olanlar bilgi verebilir mi Sahutt özellikle sen Hatay'da da yıkılan binalar olduğu söyleniyor?

Valla saat 6 gibi öğrendim üzüntüden yatağın ortasında oturuyom Allahim yardım etsin

• Sinan hocam şu arkadaşın yazdığı yorumları rica etsem silermisiniz yada bugünlük foruma girmesini yasaklasaniz veya yorum atmasını cidden bugün hiç çekimicem onu GECMİS OLSUN TÜRKİYEM ❤️🌹

Izmire kar gorundu heyecanlamayayimmi

deprem izmirde olmadı ki kar yağsa herkes sevinir