İç Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Tahmin Yorumu

• Resmi Gönderi

Gerçekten güzel görüntüler ama bölgenin güney kesimleri sıcaklıkta bi tık sorun yaşama korkusuyla ilerliyor bence hocam o beni biraz korkutuyor yağışın en iyi anında henüz daha soğuk yeterince güneye inmemiş gibi gözüküyor gfsde

Evet ne yazikki öyle bir iki gün daha bekleyelim bakalım pazartesi akşamı tam net olur o zamana kadar hop oturup hop kalkacağız

• Resmi Gönderi

15 ocakta bölgemizde bir çok nokta karla tanışacak inşallah ama detaylar daha tam net değil o yüzden tam bişe diyemiyorum a.b alanı daha tam oturmadi salı akşamı CAN hocam konu açacak ondan sonra cm hesabına başlarız

• 15 ocakta bölgemizde bir çok nokta karla tanışacak inşallah ama detaylar daha tam net değil o yüzden tam bişe diyemiyorum a.b alanı daha tam oturmadi salı akşamı CAN hocam konu açacak ondan sonra cm hesabına başlarız

Heyecanla bekliyoruz hocam

• Gerçekten haklıymışsınız ne gelirse tadını çıkarmak lazım dünden bugüne bu kadar fark oluyorsa en iyisi hiçbir beklentiye girmeden bekleyip görmek umarım dediğiniz gibi müjdeli haberler duyarız

• 17 18 Ankara için sanki sıcaklık sıkıntıya girrdi gibi bu güncellemede yanlışmıyım

:kas:

• Ortalama gayet iyi 15 sonrası sıcaklık sorunu yok yağış kovalacagiz hocam

Kar haritası güzel çıkmış yağmur riski yoksa tamamdır..

• Resmi Gönderi

Kar haritası güzel çıkmış yağmur riski yoksa tamamdır..

Vade uzun hocam hava da kaotik dir hiç bir zaman kesinlik yoktur yağmur riski yüzde 1 bile olsa her zaman vardır ama şuan ki veriler her şey kar için müsait çayınızi kahvenizi alıp bekleyebilirsiniz

• Vade uzun hocam hava da kaotik dir hiç bir zaman kesinlik yoktur yağmur riski yüzde 1 bile olsa her zaman vardır ama şuan ki veriler her şey kar için müsait çayınızi kahvenizi alıp bekleyebilirsiniz

Öğlen çıktısında yağmur verdi ama şimdi baktım zaten sıcak senaryo.

• Resmi Gönderi

15 Ocak milad olacak

Arkadaşlar 15 Ocak itibariyle kış şartları oluşuyor bölgemizde soğuk şuan için gayet güzel özellikle iç Batı ve Doğu güzel gözüküyor güney taraflarimiz 15 16 da biraz sıkıntı olabilir 17 18 19 20 gibi gayet güzel tek sorunumuz yağış konusu oda baya değişken şuan salı akşamı daha net açıklama yapacam şimdilik geriye yaslanın ve bekleyin winter is coming :coksoguk::karyagisli::kar: