Şubat Son Günleri ve 26 Şubat Dikkat

• hocam ben birçok veriye tek tek baktım ay ay sonu için 1 tane olsun olumlu veri bulamadım. Siz nasil bu kadar eminsiniz¿?

• Mart sonuna kadar yağışlara çok ihtiyaç var, inşaallah bereketli geçer ülkemiz için

• Resmi Gönderi

Sinan hocam modellerde şase var sanırım geçen ki gibi (: Düzelecektir inşallah.

inşaALLAH Sabır edelim Biraz Daha

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

hocam ben birçok veriye tek tek baktım ay ay sonu için 1 tane olsun olumlu veri bulamadım. Siz nasil bu kadar eminsiniz¿?

Vardır Bir Bildiğimiz

inşaALLAH

• Resmi Gönderi

Şuraya yazalım tekrardan sistem benim kanımca kesin .

inşaALLAH

Fakat modellerde ayın 20 de tam düzelme ve 23 de değişmeyen görüntüler çıkacaktır sabır ediyoruz nasip neyse onu bekliyoruz.

inşaALLAH

• Vallaha korkmaya başladım yemin ediyorum kardan heriftede bizim kıyılar için bir şey demedin abi bundada demedin Allah Bilir ne diyim 😟❤️

• Resmi Gönderi

Sibirya T.Y.B(GUGUL)

Diyagramı takip et derim şimdilik İnşaALLAH vade yaklaşınca tam netlik kazanır bölgeyede hakim değilim o yüzden biraz sessiz kalıyorum

• Sinan hocam kardağ mı beklentiniz yine yoksa düşüş var mı ve hangi bölgeleri daha çok etkiler sinyaller var mı o konuda şu an

• zaman daralıyor ve modellerde halen güzel görüntüler yok sanırım sadece daglara yagacak sinan hocam onu demek istedi

• zaman daralıyor ve modellerde halen güzel görüntüler yok sanırım sadece daglara yagacak sinan hocam onu demek istedi

Sistem gelmese de canı sağolsun Sinan hoca tahmin yaptı tutar ya da tutmaz . Üzerinde baskı oluşturmaya gerek yok gelecek yıla bakarız.

• Sistem gelmiyor diye bir birimizi üzmeyelim Rabbim sağlık sıhhat versin

Bu sene volkan lar çok patladı

2023 efsane olsun inş

• O kadar gelecek gelecek diyip kesin konuşan ben değilim -28 gelecekmiş vay bee forum admini hayal dünyasında yaşıyor engel atabilirsiniz

Senin ne haddine sinan abiyle böyle konuşmak hayal bizim hayalimiz sana burda gerek yok