Şubat Son Günleri ve 26 Şubat Dikkat

• Ben düzgün bir şekilde anlattığımı düşünüyorum.

Tamam sen haklısın bişe demiyecem sana gereken cvp verilir zaten

• Resmi Gönderi

keyser soze Sana niye engel atalım engel atacaksak neden üyelik açıyoruz sen işine geleni alıyorsun -12 dedim daha önceki yazılarda e biraz da heyecan olsun mor treni filan dimi fakat hiç bir şey bitmiş değil .

inşaALLAH Bekliyoruz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

O kadar gelecek gelecek diyip kesin konuşan ben değilim -28 gelecekmiş vay bee forum admini hayal dünyasında yaşıyor engel atabilirsiniz

kayser bak uzun zamandir bende yazilarini takip ediyorum her seferinde sinan ustat yada bir baskasi bu yazilarana cevaben ne kadar olumlu ve nazikce cevap veriyorlar. neden bunlari ornek alip hala usturuplu bir sekilde yazmayi ogrenemiyorsun. farketmiyormusun buradaki insanlarin geneli cok anlayisli ve dostane iliskiler kuran insanlar. neden sende aramiza katilmak yerine bu sekilde davraniyorsun. elestri serbest bu sitede adminler yoneticiler dahil herkezi elestirebilirsin fakat bunun suregelen bir adabi var forumumuzda bunu bozmana hicbir sekilde izin veremeyiz. ve sende olusuma dahilsin kendini zit kutuplarda gorup bu sekil davranmana gerek yok burada sen gibi herkez bir saygiyi hakediyor ve sende genele uymalisin bu sekilde davranirsan hesap silmek engellemek en son dusunulecek durumlar fakat dahada dislanicaksin ki bence bu engellenmekten cok daha agir bir durum.
    saygilar...

ve dislandigin sirada sana sahip cikacak ve seni savunacak insan yine o hayal dunyasinda yasiyorsun dedigin insan olacak bunuda bilmeni isterim

• Ben düzgün bir şekilde anlattığımı düşünüyorum.

Sen düzgün bir şekilde anlatmıyorsun. Eleştirinin bir uslubu vardır. Senden yaşça hemde tecrübe olarak büyük bir insana karşı bu yaptığın eleştiri değil saldırmaktır. Gelirsin efendi efendi verilerini sunarsın, Sinan hoca ben gelmeyeceğini düşünüyorum dersin. Sebep diye sorulunca buyur hoca veriler bunlar bunlara istinaden gelmeyeceğini söylüyorum dersin O zaman kendini düzgün bir şekilde anlatmış olursun. Yok mor treni gelicek yok hayal dünyası. Artniyetini kusmaktan başka bir şey yaptığın yok. Yazık.

• Resmi Gönderi

Valla ben Sinan başkanın gösterdiği sabrı, adabı, hoşgörüyü göstermem. Her sarayda bir şaklaban olur bizim şaklabanda keyser arkadaşımız. Reelde kimsenin bırak arkadaşlık etmeyi selam bile vermeyeceği bir insanı biz aramıza almışık. Yazdıklarını da bilerek silmiyoruz. Geçen günde yazmıştım bu arkadaşa cevap yazmayın muhatap almayın. Kendisi yazsın dursun. Kişiye verilecek en büyük ders onu muhatap almamaktır. Onunla eksi seviyelere inmeyin👏

• Resmi Gönderi

Sinan hocam fırtına öncesi sessizlik moduna aldık bekliyoruz. :)

Ümidin Bitmediği Yerde Sistem Gelir

• Resmi Gönderi

Biten bir şey yok az daha sabır edelim zamanın çoğu bitti azı kaldı tebrik istemiyorum sadece isyan etmeyin yeter .

inşaALLAH

• Resmi Gönderi

Masum insanlar ölüyor sistem kar hiç bir şey önemli değil Şubat son günleri çok kötü oldu İnsanlık Adına Utanç Duyuyorum .

• Resmi Gönderi

Kendimide eleştiri yapayım hemen gücünden tam emin olamadım fakat son günler sistem geldi arada bu olur oluyor her zaman.

Hiç değilse bir sistem geldi kimine kar kimine yağmur .

Bu başarımı yoksa başarısızlık mı ben bilemedim .

• Resmi Gönderi

Kendimide eleştiri yapayım hemen gücünden tam emin olamadım fakat son günler sistem geldi arada bu olur oluyor her zaman.

Hiç değilse bir sistem geldi kimine kar kimine yağmur .

Bu başarımı yoksa başarısızlık mı ben bilemedim .

Arada olur bu tür şeyler başkan. Milyon dolarlık cihazlar bile yanılırken kısıtlı imkanlarla hatta hiç imkan yokken (bilgi) hariç ben senden razıyım 👏👏 mart tahminin denk gelicek inşallah 🤲