Emir Yuşa Atıcı Sistemi

• salih sen en kısa sürede izmirden taşın bence. istanbul için bile kar artık adam akıllı yağmıyor.

🇹🇷

• Ellerine sağlık hocam sanırım tek ayrışmamız sabah örtü olacak olması.Cumartesi malesef tüm istanbul da örtü ihtimalini görmüyorum avr yakası sahiller ıslak olacak gibi duruyor

• Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah.

Hayırlısıyla şu gelecek sistem de güzel bir kar birikimi olur diyelim.

• Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun İnşAllah. Geride kalanlarına Allah sabır versin.. Yeni sistemimiz tüm Türkiye adına güzel geçer umarım.. Hayırlı Geceler

• Usta emeğine sağlık.

Anladığım kadarı ile İstanbul beklentiniz yüksek.

• Resmi Gönderi

Sistemin ismini forumatmosfer kurucularından Mustafa Arıcının vefat eden oğlunun adını verdim. Mekanı cennet olsun.

Sistem detaylarınu bu başlık altında vericem.

Demirbey01 soy isimde bir yanlışlık,harf hatası varsa Efsane-Semih hocamız da bakar..

Siz "konu başlığında bahsi geçen soyisim ATICI , konu içerisinde ARICI olarak zikrediliyor, acaba bir yanlışlık mı var?"demişsiniz.. Hocamız da bakar bir düzeltme yapar..Aslı neyse o.olsun tabiki..

• hocam yavrumuzun mekanı cennet olsun...yakınlarına sabır dılıyorum...bu guzel baslıgı dusundugun ve bu sıkıntılı gunlerde yaptıgın yorum ıcın gonulden tesekkurlerımı sunuyorummm....saygılarımla......

not: cok cok olmasada senı burda gormek yorumlarını almak ısterız....

• 500 hpa daki soğuk ile konvektör oluşumlar başladı. Gece saatlerinde muhtemelen 12 ye kalmaz kütleler organize olmaya başlayacak. Bulut tepe yükseklikleri 7 km bulacak. Katmanlar arası organize güzel. Dek İstanbul'u dövmeye geliyor. Kuzey ve iç bölgeler doğal olarak şanslı gözüküyor.yarin akşama kadar aralıklarla yogun kar yağışı olacak. Devamında Sakarya'nın kuzeyinde kökeni alçak basınç olan siklon oluşma durumu var. Henüz net olmamakla beraber İstanbul'u ortalayacak gibi. İste ozaman hayat felç olacak.

Kocaeli Batı Karadenizde bu süre zarfında sağlam kar gorecek.

Herkes kartopu oynayıp :kardan adam: yapacak. Anı yaşayın. Bol karlı günler..

• hocam bu sistemi boşverin beklenenin çok altında geçti siz şubatta daha iyi sistemler olucak demiştiniz ama gfs ye baktığımızda sistemin s si bile yok bu konuda görüyüşleriniz nelerdir ??