İSTANBUL ÖZEL 23-25 SİSTEMİ

• Burak hocam: Bakırköy beni bile sasirtti.. Şimdiden 5 cm. olmuştur. Bu arada seni dinlemedik, eşim (meslektaşın) şu an Bolu Dağında..Felaket tipi var.Kısmet artık.. benim de bir kulağım onda.. şimdi görüntülü konuştuk, yollar bombosmus ve bı sıkıntı olmadı dedi.

Nedir durum sağ salim gidildi inşallah ?

• Hocam sizi uzun zamandır takip ediyorum.Gercekten tahminleriniz çok tutarlı açıkçası tüm yorumları okuduktan sonra en son sizin yorumunuzu okuyup o şekilde sistem beklentisine giriyorum :) YARİN İSTANBULDA BEKLENEN KONVEKTİF SİSTEME BAĞLİ YOGUN KAR YAGİSİ HAKKİNDA BİR DEGERLENDİRME yaparmisiniz LUTFEN :kutlama: Herkes birşeyler diyor ama ben sizden duymadan inanamıyorum bu yoğun kar muhabbetine!!!SAYGİLAR...

• Hocam sizi uzun zamandır takip ediyorum.Gercekten tahminleriniz çok tutarlı açıkçası tüm yorumları okuduktan sonra en son sizin yorumunuzu okuyup o şekilde sistem beklentisine giriyorum :) YARİN İSTANBULDA BEKLENEN KONVEKTİF SİSTEME BAĞLİ YOGUN KAR YAGİSİ HAKKİNDA BİR DEGERLENDİRME yaparmisiniz LUTFEN :kutlama: Herkes birşeyler diyor ama ben sizden duymadan inanamıyorum bu yoğun kar muhabbetine!!!SAYGİLAR...

Beklentime göre ilerliyor..Çılgın boğa tam istanbul batısından dalacak arnavutköyü sistemin şampiyonu yapacak eğer dek mekanizmasına göre rüzgar oraya çalışırsa dek ile beraber cm galibi olur.Birde dikkat çekmekte fayda var yağış anında şiddetli rüzgar da meydana gelecek lütfen dikkatli olalım çatı ve kopabilecek parçalardan uzak duralım..

• Esasında beklenen vorteks anlık takip edilmeli yukarı seviye de iyi durumda olduğu için yağış daha da kuvvetli hal alabilir karada çünkü yukarı da bekleyen -42 karşılayacak aynı zaman da sistemi..Nemlilik oranı harika duruyor benim beklentim yağış anında 2017 etkisi cm olarak tatmin etmese de yağışı denk gelecektir belki de anlıl etki olarak geçebilir 2017 yi..Burada anlık diyorum yani yağış süresi ve birikimi itibari ile bu yorumu yapıyorum

• Nedir durum sağ salim gidildi inşallah ?

Evet gitti üstat. Aksaray yolu kapanmış, polisler araçları başka yola yönlendirmiş ama otobüsün mazotu bitince yolda kalmışlar.Taksiyle en yakın benzinciden mazot getirmişler de yola devam etmişler:)

• Evet gitti üstat. Aksaray yolu kapanmış, polisler araçları başka yola yönlendirmiş ama otobüsün mazotu bitince yolda kalmışlar.Taksiyle en yakın benzinciden mazot getirmişler de yola devam etmişler:)

Hayırlısı olsun

• Esasında beklenen vorteks anlık takip edilmeli yukarı seviye de iyi durumda olduğu için yağış daha da kuvvetli hal alabilir karada çünkü yukarı da bekleyen -42 karşılayacak aynı zaman da sistemi..Nemlilik oranı harika duruyor benim beklentim yağış anında 2017 etkisi cm olarak tatmin etmese de yağışı denk gelecektir belki de anlıl etki olarak geçebilir 2017 yi..Burada anlık diyorum yani yağış süresi ve birikimi itibari ile bu yorumu yapıyorum

Önceden belirttiyseniz kusura bakmayın görmedim. Bu dediğiniz vorteks'in yağış olarak il veya bölge bazında (istanbul dışında) nereyi vurmasını bekliyorsunuz ?

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Eser14 ().

• İyi akşamlar hocam , Balıkesir in en kuzeyi bandırma , Manyas hattı olarak bizede yağış duser mi acaba ,

• Önceden belirttiyseniz kusura bakmayın görmedim. Bu dediğiniz vorteks'in yağış olarak il veya bölge bazında (istanbul dışında) nereyi vurmasını bekliyorsunuz ?

Bir ihtimal marmara denizinde de tekrar güç kazanabilir o zaman marmara güneyini de etkiler

• Tuzla kar olur üsküdar kar olur yağar silivri 2-3 saat çok yoğun yağış alır..