İSTANBUL ÖZEL 23-25 SİSTEMİ

• Her yere ayrıntılı analiz yapamadım yanlış bilgi de vermek istemiyorum..İstanbul’a yönelik yorum yapacağım elimden geldiğince cevaplamak istiyorum..

Öncelikle bu zamana kadar olan süreç tam beklediğim gibi ilerledi bu sabah için örtü beklentim sadecek kuzey ve iç kesimlerde olacak gibiydi öyle de oldu güney sahiller yine ıslak bir güne uyandı..Kısa ve hafif dek bantları yarın sabah-öğle arasına kadar devam edecek.Avrupa anadolu arasında çok fark beklemiyorum sadece istanbulun en doğu kesimi tuzla civarları biraz daha fazla kar alacak gibi..12 saatte bir veriler değişiyor ancak artık sistem oturmaya başladı.cm vermeyi doğru bulmuyorum dek li sistem de cm veren herkes yanılır görüşündeyim.

• Güney sahiller adına uykusuz kalmalarını istemiyorum..Havalimanı tarafları ayakta olabilir.Yarına saklayın uykunuzu..Yarın akşam saatlerinden sonra pazartesi akşama kadar aksiyon dolu saatler olacak

• Güney sahiller adına uykusuz kalmalarını istemiyorum..Havalimanı tarafları ayakta olabilir.Yarına saklayın uykunuzu..Yarın akşam saatlerinden sonra pazartesi akşama kadar aksiyon dolu saatler olacak

Güney sahiller şanssız mı

Hocam havalimani derken Atatürk havalimanı ni mi kastediyorsunuz acaba???

• Beylikdüzü sistem boyunca nasıl olur

• Abi bandirma ve arkasında ki Manyas hattı nasıl olur ?