Mart 10 / 17 Sistemi

• Hocam Esenyurt'ta mi kalayım Kocaeli'ye mi gideyim hangi taraf daha şanslı cevaplarsanız çok sevinirim

kocaeli ye git fazla kar almasa bile kar alacak kayak merkezi olsun ormanlık alanları olsun daha iyi :)

...

• Resmi Gönderi

Özür dileyerekten Belirtmek İsterim ki Konumuzun ilk mesajında 13 Martta dikkat yazdık çok ince ayrıntı vorteks gene o tarihte . ortaya çıktı yani 10 - 17 Sistemi Tarihler Hem Çok Net Hem de Ayrıntı Var O da Net .

Bana cm Hesabı Sormasanız şimdilik Çok İyi Olur Fazla Zamanın Yok Diğer Hocalarımız Kısa vade için Yazdılar Yazıyorlar

inşaALLAH

Seneye Daha Da İyi oluruz .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

İstanbul için cm hesabı yapıyorlar bu sözüm bizim site içinde yazanlara ve yazılanlara değildir parayla mı aldınız o nedir öyle

3-5 cm sahiller

15-20 cm iç kesimler

25-40 cm kuzey kesimler

Sahil Kesimleri Bakırköy Zeytinburnu tarafları 20 cm ve üstü

İç kesimler 50 cm

Kuzey Kesimler 70 cm üsttü Buda Herkese Yeterli olur

• Neden sadece marmara konuşuluyor diğer bölge tahminleri yapılmıyo

• Türkiye'de sadece Marmara var belki haberimiz yok

Neden sadece marmara konuşuluyor diğer bölge tahminleri yapılmıyo

• Kar kalınlıkları diye bı sayfa daha açılmış gerek yoktu ki açmaya direkt o bilgileri Marmara sohbetine atsalarda olurdu. İnsanlar bı beklentiyle sayfaya girip sadece Marmarayı görünce hoş karşılayamayabiliyor.

Ya da Marmara kar kalınlıkları deseydiniz

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar bölge sıkıntımız olmuyor hiç..Neden böyle yorum var bilmem ama..Birazda aktiflik ile alakalı.

Genel çoğunluk hangi bölgede ise o konu mutlaka fazla gündeme gelir..Soran çok olur,sitemizden arkadaşlar o bölgeden fazla olur (Karadeniz ve Marmara gibi)

Diğer bölgeler de kar olsa da forumda olan arkadaşların ağırlığına göre yol kastediyoruz ister istemez veya farkına varmadan.

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu dan az arkadaşımız var,Ege bölgesinden az var..Ben ege bölgesindenim aralıksız da kar alır Afyon ama benden başka Afyondan ne aktif olan var fazla, ne Soran var,ne paylaşım var,ne görsel atan var.

İzmir ona keza işte tek tük..

İç Anadolu , Marmara, Karadeniz ve Akdeniz biraz fazlaca göz önünde oluyor haliyle.

Ayrım yok ve olamaz da..

Not düşelim, İzmir sorumlumuz var ama kendisi yok :)

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu sorumlumuz yok ..Biraz da ondan sebep bazı konularda bölgelerimizin bazıları geri planda kalıyor ister istemez..

• Resmi Gönderi

cemaydin37 19 Şub 2022

Konuyu cevapladı Ecmwf-Gfs -Model Paylaşımı Yorumlama Kış Mevsimi .
    Kimse kimseye umut vermesin bence boşu boşuna bilgili insanlar hariç

bilgi verilse bosuna oluyor verilmese sadece marmara konusluyor oluyor. cem bey lutfen ciddi olalim polemik yaratmayalim. !! zannetmeyin ki biz yazilanlari cizilenleri takip etmiyoruz.

istek oneri sikayet sayfamiz mevcut bu sayfayida bu sekilde kullanmayalim.

• cemaydin37 19 Şub 2022

Konuyu cevapladı Ecmwf-Gfs -Model Paylaşımı Yorumlama Kış Mevsimi .
    Kimse kimseye umut vermesin bence boşu boşuna bilgili insanlar hariç

bilgi verilse bosuna oluyor verilmese sadece marmara konusluyor oluyor. cem bey lutfen ciddi olalim polemik yaratmayalim. !! zannetmeyin ki biz yazilanlari cizilenleri takip etmiyoruz.

istek oneri sikayet sayfamiz mevcut bu sayfayida bu sekilde kullanmayalim.

Ben normal bi şekilde yazdım ama ortalığı karıştırmak için falan değildi tamamen yanlış anlamışsınız

• Resmi Gönderi

Ben normal bi şekilde yazdım ama ortalığı karıştırmak için falan değildi tamamen yanlış anlamışsınız

o sekildeyse ozurdilerim. kusura bakmayin bizlerde bazen yanilabiliyoruz. az bir isim var bittiginde sizin bolgeniz icin ozellikle bakicam size bir tahmin yapmaya calisicam iyi forumlar

• Resmi Gönderi

Sıkıntı yok demekki abilerim,arada yanlış anlamaları veya yanlış yazılar yazıyoruz.

Konuşmaya benzemez mesaj bazen farklı farklı algıya sebep olabilir..

• Resmi Gönderi

Bu Seferlik Böyle oldu

Kar kalınlıkları diye bı sayfa daha açılmış gerek yoktu ki açmaya direkt o bilgileri Marmara sohbetine atsalarda olurdu. İnsanlar bı beklentiyle sayfaya girip sadece Marmarayı görünce hoş karşılayamayabiliyor.

Ya da Marmara kar kalınlıkları deseydiniz

Doğru demişsin

• Resmi Gönderi

Kısa Vade Olarak Başarılı Değilim Demiştim Kısa vade Tahmin Yapmak İçinde Zamanın Yeterli Değil Kusura Bakmayın

• Kısa Vade Olarak Başarılı Değilim Demiştim Kısa vade Tahmin Yapmak İçinde Zamanın Yeterli Değil Kusura Bakmayın

Abi sen böyle 1 aylık tahminler yapıp tutturuyorsun hemde tam isabet. Senin gibi böyle iyi uzun vadeli tahmini yapan görmedim. Neden bu zamana kadar televizyona, sosyal medyaya gündem olmadın halbu ki efsane ötesisin senin bence bu konuda bir şeyler yapman lazım

• Resmi Gönderi

Abi sen böyle 1 aylık tahminler yapıp tutturuyorsun hemde tam isabet. Senin gibi böyle iyi uzun vadeli tahmini yapan görmedim. Neden bu zamana kadar televizyona, sosyal medyaya gündem olmadın halbu ki efsane ötesisin senin bence bu konuda bir şeyler yapman lazım

Kendisi nasada çalışıyor belli etmek istemiyor :)