ŞUBAT 15 GİBİ GELECEK OLAN ARCTOS “AYI” SİSTEMİ

• Erken bir kapanış olmuş ☺️. 20 Şubat-10 Mart arası bu potansiyel hala var.

• An itibari ile Efsane niteliği taşıyan sistem beklentim Metropol şehir İstanbul için kalmamıştır..Efsane sistem örneği (30-40 cm)

Ocaktaki mezosiklonun yarattığı kar yağışı gibi sistem alma şansımız var mı en azından?

• Erken bir kapanış olmuş ☺️. 20 Şubat-10 Mart arası bu potansiyel hala var.

Nasıl bir potansiyel ? İstanbul efsane alır şeklinde mi ? Sanırım küresel ısınma ile beraber mart ortalama sıcaklıklarından habersizsiniz..İstanbul gibi sahil merkezli yerlerden kastediyorum.Efsane gelecek dersek sallamasyon olur.Şuan da artktik salınım söz konusu onda da -12 en fazla olur ve sağlam yakalarsak 15-20 cmlik sistem kovalarız ilerisi için tabi ki düşükte olsa ihtimal her zaman vardır.Ben şuan 6 şubat 2022 son analizi konuşuyoruM.Sibirya beklemek saçmalık bana göre bu saatten sonra

• Bu arada diyagramcılar üzülmesin düzelecek :) Ay ortası hareketlilik olacak,Yarın ki veriler modellere yansısın eski hareketli model takiplerine başlarız

• Nasıl bir potansiyel ? İstanbul efsane alır şeklinde mi ? Sanırım küresel ısınma ile beraber mart ortalama sıcaklıklarından habersizsiniz..İstanbul gibi sahil merkezli yerlerden kastediyorum.Efsane gelecek dersek sallamasyon olur.Şuan da artktik salınım söz konusu onda da -12 en fazla olur ve sağlam yakalarsak 15-20 cmlik sistem kovalarız ilerisi için tabi ki düşükte olsa ihtimal her zaman vardır.Ben şuan 6 şubat 2022 son analizi konuşuyoruM.Sibirya beklemek saçmalık bana göre bu saatten sonra

Bu işin sonu blokajla bitecek. Endeskler hızlı bir şekilde notre inip oradan negatif ve tekrar notre fırlayacak. 20 Şubat-10 Mart arası gayet tatminkar şeyler olur.

Ayrıca şimdiden bir sistemin detaylarını bilmek takdir edersiniz ki güçtür. Ben şimdi -12 gelecek desemde -20 gelecek desemde boş. 10cm yağacak desemde, 100cm yağacak desemde boş. Sadece kış devam ediyor ve güzel bir sistem daha gelecek diyorum.

• Bu işin sonu blokajla bitecek. Endeskler hızlı bir şekilde notre inip oradan negatif ve tekrar notre fırlayacak. 20 Şubat-10 Mart arası gayet tatminkar şeyler olur.

Ayrıca şimdiden bir sistemin detaylarını bilmek takdir edersiniz ki güçtür. Ben şimdi -12 gelecek desemde -20 gelecek desemde boş. 10cm yağacak desemde, 100cm yağacak desemde boş. Sadece kış devam ediyor ve güzel bir sistem daha gelecek diyorum.

Hoca dur daha kış bitti demedik zaten :)Dikkat edersen konuya bende zaten iyi sistem bekliyorum sadece efsane niteliği artık bu sene de bitti diyorum.Sibirya da beklenmemeli

• Doğu Karadeniz desem sadece ne olur durum ?

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Hoca dur daha kış bitti demedik zaten :)Dikkat edersen konuya bende zaten iyi sistem bekliyorum sadece efsane niteliği artık bu sene de bitti diyorum.Sibirya da beklenmemeli

İşte ben efsane bitti diyemiyorum şu anda☺️. Tatmin edici bir dalga olacaktır. Sadece istatistiksel olarak zaman daralıyor olabilir. Ama geçmişte bir çok örnek var, Şubat 2.yarı efsane sistemler olan. Son efsane 2018 26 Şubat'ta kaçmıştı. Bunun yanı sıra 2003 Şubat'ı veyahut çok eskiye gidersek 1985,1987 seneleri örnektir. Gökhan Abur hocamızın dediği İstanbul'un kışı 15 Şubat-15 Mart arasıdır, sözü bu sene gerçekleşebilir tekrardan.

• Kutup salınımı geciktikce gecikiyor lodos arkası kar sözü gerçekleşecek..Tarih göstermeyen bir sistem ancak 2.yarısı hareketli geçecek gibi.Karadeniz şanslı olacak. Isınma ile beraber güçlü bir salınım bizleri bekliyor etkilediği yer de ciddi kar yapacaktır bölge henüz belli değil merkezi bizim ülkemizde olabilir,Şuan için netleşen şey yb etkisi ile ısınıp sonra soğuyacağız umarım ilave ısınmalar ile yalancı bahar moduna girmeyiz her ne kadar modeller o kadar ısınma göstermese de şuan modellerde gösterdiğinin 2-3 c daha sıcağı olabilir.

İyi akşamlar

• Kutup salınımı geciktikce gecikiyor lodos arkası kar sözü gerçekleşecek..Tarih göstermeyen bir sistem ancak 2.yarısı hareketli geçecek gibi.Karadeniz şanslı olacak. Isınma ile beraber güçlü bir salınım bizleri bekliyor etkilediği yer de ciddi kar yapacaktır bölge henüz belli değil merkezi bizim ülkemizde olabilir,Şuan için netleşen şey yb etkisi ile ısınıp sonra soğuyacağız umarım ilave ısınmalar ile yalancı bahar moduna girmeyiz her ne kadar modeller o kadar ısınma göstermese de şuan modellerde gösterdiğinin 2-3 c daha sıcağı olabilir.

İyi akşamlar

inşallah hocam bide modellere yansısa