Efsane-Semih

• Konu başlığı saçma gelebilir. Bu son konum. O yüzden sisteme kendi adımı verdim:)

Yıllardır anlatılır 87 de kar şöyle yağdı böyle yağdı diye. Hatta sistem sıralamasında Fenerbahçe kadrosuna ilk yazılan Alex gibi onun adı yazılır. 87 ve diğerleri..

87 Mart sisteminden sonra İstanbul Mart ayinda bu denli güçlü ve uzun süreli bir sistem görmedi. Muhtemelen belkide bı 15-20 sene daha göremeyecek. Çok nadir gerçekleşen hava olayları ile karşılasacagiz.

Şubat ayını maalesef zonal rüzgarların güçlü olması yüzünden kaybettik. Bu sebeple kutup bolgesinde biriken soğuk hava sıkıştı. Zonal ruzgarlarin zayiflamasi ile güçlü soğuklar güney enlemlere indi.

Yarından itibaren hava dahada soğuyacak ve yağışlar önce kky sonra kara dönecek.

Guney iller hariç tüm ülke kar yağışı görecek.

Özellikle Marmara ve Karadeniz de kar yağışı yoğun olacak.

İstanbul'da göz gözü görmeyen yoğunlukta kar yağacak. Avuc içi büyüklüğünde kar yağıyor diye mesajlar atılacak. Zaman zaman tipi şeklinde kar yağışı olacak. Elektrik kesintileri olabilir. Tramvaylar çalışmayabilir. Kar yağışı aralıklarla salı gününe kadar etkili olacak. Cuma günü okullar tatil olur. Ben olsam persembeyide yapardım. Cm vermeyeceğim. Herkes kardanadam yapıp kartopu oynayacak.

Sistem bittikten sonra yönetim bloğumu kaldırsın. Hiçbir sitede artık yazmayacağım. Sistem anında yazmaya devam edecegim.Bol karlı günler

• Semih Hocam , Ariftarifi kaybettik. Simdi seni de kaybetmeyelim.

• eline sağlık hocam :olumlu:

• Semih Hocam , Ariftarifi kaybettik. Simdi seni de kaybetmeyelim.

İsmi geçmişken söyleyeyim dedim Ariftarif rahatsızlığına ek covit geçiriyor durumuda kritik herkesden dua bekliyor.

• Ah be Semih hocam. Tüm efsaneler tek tek silinirken bu piyasadan, birde siz vurmayın darbeyi. Ama yine karar size kalmış. Umarım kararınız değişir de sizi daha 10 yıl daha aramızda, kar kovalarken görsek :kar:

🇹🇷

• Resmi Gönderi

Hocam bu güzel tahmininiz için teşekkür ederiz . Ancak ben ve diğer tüm yönetimdeki hiç Bir arkadaşın sizin bloğunuzu kaldırmaya duygusal anlamda cesaret edeceğini sanmam. Sonuçta dile kolay 12-13 senelik bir serüven bir anda bitmiş olacak. Biz yine bloğunuzu bırakalım siz dilediğinizde uğrayın selam dahi

Verseniz Yeter sizi seven hava olaylarını sizin ile takip edip zevk alan bir çok büyük kitleniz var bunu unutmayın .sizi hep aramanızda görmek istiyoruz bunu bilin. Umarım düşünceniz ne olursa olsun( iş sosyal düzen aile vs..) inşallah bu yolda sonuna kadar birlikte yürümek isteriz…🙏🙏🙏

• Efsane-Semih elinize emeğinize sağlık hocam, bana ve bize kattığınız herşey için teşekkürler. Yanlış anlama hocam sen değil kimseye git, istemiyorum falan demem demeyiz fakat bir kişinin içinde o sevda bitmişse geri dönüşü zordur.. sizde son zamanlarda bu sene son diye bahsediyodunuz. gönül ister 2030lara da bakalım fakat zorla yaptırılacak birşey değil bu ki öyle de birşey olmaz.. uzun lafın kısası blok silme olmasın fakat ara sıra girip 2 kelam ederiz diye düşünüyorum ben :)

• Resmi Gönderi

Efsane-Semih elinize emeğinize sağlık hocam, bana ve bize kattığınız herşey için teşekkürler. Yanlış anlama hocam sen değil kimseye git, istemiyorum falan demem demeyiz fakat bir kişinin içinde o sevda bitmişse geri dönüşü zordur.. sizde son zamanlarda bu sene son diye bahsediyodunuz. gönül ister 2030lara da bakalım fakat zorla yaptırılacak birşey değil bu ki öyle de birşey olmaz.. uzun lafın kısası blok silme olmasın fakat ara sıra girip 2 kelam ederiz diye düşünüyorum ben :)

Ne efsanesemih hocamız ne de diğer hocalarımızın bloklarını silmek istemeyiz. Bu hobi sevdası da bence bitmez biz

Onları yine aramızda sürekli Görmek isteriz

• Efsane-Semih hocam eminim siz bir yerde yazmasanız da sistemleri takip etmeye edeceksinizdir. En azından büyük potansiyelli sistemlerde yine yorumlarınızı görmek isteriz. Her şey için teşekkür ederiz.

Efsane-Semih sistemi hayırlı olsun. Unutamayacağımız sistemlerden biri olur inşaAllah.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen kardanadam81 ().