6 Ocak Kardan_herif 2 ( Bir Ocak Efsanesi )

• Resmi Gönderi

Sinan 1 aralıkta senaryoları yazmışsınız halen o gün yazdıklarını gibi mi bekliyorsunuz yoksa değişimler var mı ? Merakımdan soruyorum.

Bakalım görelim derim

İnşaALLAH Hayırlısı

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Yavaş yavaş fakat tam vaktinde zamanında .

• Sinan abi modellere yansıması ne zaman olur sizce 3-4 ocakta başlarmı çılgın sinoptikler 🤗🙏🏻

• merhabalar

Bu kışta mi 2018 gibi gecicek ve soğuk var ne yağış ne de kar ümidimi kestim yılbaşında soğuk diyorlardı afrika yiyoruz ocak sonu diyorlar kesin o da gelmez

• merhabalar

Bu kışta mi 2018 gibi gecicek ve soğuk var ne yağış ne de kar ümidimi kestim yılbaşında soğuk diyorlardı afrika yiyoruz ocak sonu diyorlar kesin o da gelmez

Verilerin 2018 le uzaktan yakından alakasi yok ki ona benzemez

• merhabalar

Bu sitede takipte kal üzülmezsin inşallah :)

...

• 2018 kar anlaminda kotuydu evet ama yagmur anlaminda superdi.Aralikta baya bir yagmur almisiz.Bence bu kis 2007 ye benziyor.Hatta 2007 nin daha kotusu su anlik.Ama her sey bir anda degisebilir.Bir bakmisiz 2004,2017,2012,2015 kislarina bir anda benzeyebilir.Allah'tan ümit kesilmez.Ne demisler sabreden dervis muradina ermis. :)

• 2018 kar anlaminda kotuydu evet ama yagmur anlaminda superdi.Aralikta baya bir yagmur almisiz.Bence bu kis 2007 ye benziyor.Hatta 2007 nin daha kotusu su anlik.Ama her sey bir anda degisebilir.Bir bakmisiz 2004,2017,2012,2015 kislarina bir anda benzeyebilir.Allah'tan ümit kesilmez.Ne demisler sabreden dervis muradina ermis. :)

2018 de sadece 1 martta havada kar görmüştük 1 2 saatlik sonra kışa veda etmiştik en berbat kış olabilir

...

• Resmi Gönderi

Sinan abi modellere yansıması ne zaman olur sizce 3-4 ocakta başlarmı çılgın sinoptikler 🤗🙏🏻

3-4 Ocak çok geç daha önce görüntüler gelir

İnşaALLAH

• Resmi Gönderi

merhabalar

Aramıza Hoş geldin x kişilerin yazdıkları bizle alakalı değildir .

Lütfen önce tüm konuları okuyup sitemize hakim olalım sonrada yorumlarınızı tekrardan görelim

• 2018 de sadece 1 martta havada kar görmüştük 1 2 saatlik sonra kışa veda etmiştik en berbat kış olabilir

Cok iyi hatirliyorum o zaman liseye yeni baslamistim.O sabah 1-2 santim mi ne tutmustu hatta tatil olur mu diye televizyondan bakmistim :ıhıhıh: .Sonra oglene dogru bir sicak bastirmisti butun karlar erimisti,hava sanki bir anda kistan yaza dönmüştü.

• Cok iyi hatirliyorum o zaman liseye yeni baslamistim.O sabah 1-2 santim mi ne tutmustu hatta tatil olur mu diye televizyondan bakmistim :ıhıhıh: .Sonra oglene dogru bir sicak bastirmisti butun karlar erimisti,hava sanki bir anda kistan yaza dönmüştü.

Bidaha yasanmaması ümidiyle inşallah o.O

...

• 2018 de sadece 1 martta havada kar görmüştük 1 2 saatlik sonra kışa veda etmiştik en berbat kış olabilir

2018 kar anlamında hatırladığım en kötü kış. Ocak sonuna doğru 1 gün kar yağdı, ondan sonra şubat sonu gibi çok az bi kar yağdı ve kış bitti. Sanki hiç kış yaşanmadı o sene, hava sıcaklıkları da doğru düzgün düşmedi.

• Sinan hocam kur bir model sabah akşam seni takip edelim. Bu şaklaban gfs ecm ile kafayı kaçıracağız galiba :bakış: