Şubat Ayı

• Kastamonu kıyı şeridi kar alırım mı hocam bu sistemde

Şahsen ben bekliyorum İnebolu çevresinde meteoroloji de vermiş sali çarşamba için

• Resmi Gönderi

Normal bölge durumlarına bakmıyorum bilen bilir öyle bir zamana denk geldik işleri hafta içine bırakmamak için mesai durumu yapıyorum o yüzden geniş çaplı bir tahmin gelmedi benden bunun içinde özür dilerim sizlerden …

Selam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Sinan abi Şubatta şöyle bir şeyler istiyoruz buna benzerlik var mı düşündüğün diğer sistemdeo.O archives-2016-1-1-6-1.png

archives-2016-1-1-6-0.png

archives-1961-1-18-6-0.png

Nasip

• Şu 2016 Ocak yılbaşı aklımdan çıkmıyor valla sinoptik olarak çok efsaneydi bir daha böylesini ne zaman görürüz bakalım ama şubata yakışırdı hayırlısı

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Normal klasik kış koşulları devam ediyor

• Normal klasik kış koşulları devam ediyor

hocam ülke geneli icin büyük bir beklentin var mi hala artik bakmıyorda olabilirsin tabii

• Resmi Gönderi

hocam ülke geneli icin büyük bir beklentin var mi hala artik bakmıyorda olabilirsin tabii

Konu sayılarımıda azalttım 120 Saatte göre hareket edelim artık

• Resmi Gönderi

Şubat ilk hafta daha açık olarak üç Şubat civarı İzlanda kökenli bir atak ön görüm var balkanlardan giriş yapabilecek soğuklar ile Sahiller için soğuklar yetersiz gibi -8

Bizim için olayların başlama anı 7-8 Şubat dan sonra çılgın İzlanda Kafkaslara doğru tren gibi uzanın kendi bölgesinin de savunma yapamayacak Azor'a karşı tek başına kalacak İşte burada ortalık gene karışacak gibi bizler sürekli var gideceğiz 9 Şubat gibi Çılgınca Görüntüler gözlerimize Takılacak saç baş yolacağımız güncellemeler olacak Karadeniz 'e -20 inecek Bizler -12 ve alt soğukları göreceğiz gibi Sevgililer günü İzlanda gene ortalığı karıştıracak gibi serin soğuk yağışlı gün sayımız artıyor Hep izlanda atakları mevcut 18 Şubat görünümünde bile 22 Şubat tan sonra işimiz yaver giderse normal Kış şartları ve sonrası 28 Şubat Civarı İşte Tam Olay bu arada Başlayacak gibi Basınç dizilimleri Tam Bizlik Soğuklar -16 Ve Sonra Mart Ta Gelooooo lacak Mart için Birazdan Konu Açarım .

Göremeyenler için

• Resmi Gönderi

Şunu yazalım kafamız karışık kalmasın

6 Şubatta ortaya çıkan enerji atmosferin katmalarına da ekti etti yer kabuğunda etkilerini gördük kayalar dağlar vs .

Büyük bir basınç ile tüm basınç dizilimlerini tekrardan senkronize etti ve soğuk tarafta kalma ihtimalimiz azaldı modellerde basıl bir değişim olacak kestirmek benim için de imkansız oldu .