5 Şubat Sonrası Jules Verne Sistemi 5-14

• Resmi Gönderi

ECMWF Ens ortalama tepemize birşey ler getirmiş beklediğimiz bomba böyle birşey mi?

2024.png

Ortalama biraz yaklaşık çıktı sunmuş idare eder şimdilik.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• hocam sistemi hangi tarihler arasında bekliyorsunuz

• Modeller her güncellemede farklı senaryolar deniyor. Bu kadar oynak modeller olunca tahmin yapmak çok zor olmalı. Bekliyoruz bakalım dört gözle Jules Verne sistemini.

• Resmi Gönderi

hocam sistemi hangi tarihler arasında bekliyorsunuz

5 Şubattan sonrası her anda olabilir 3-4 günde sarkabilir

• Resmi Gönderi

Modeller her güncellemede farklı senaryolar deniyor. Bu kadar oynak modeller olunca tahmin yapmak çok zor olmalı. Bekliyoruz bakalım dört gözle Jules Verne sistemini.

Ecmwf modelinde görmemiz lazım. Tahmin yapmak zor değilde modeller bizleri sıkıntıya düşürüyor böyle olunca.

Bizim için iyi yanı sosyal medyada kar haritaları ile tahmin yapanlar çok eleştiri alıyorlar

• Maalesef jules verne sistemi tarih oldu. Belki bir sonraki yılın kış sezonunda böyle bir sistem gelebilir.

• Maalesef jules verne sistemi tarih oldu. Belki bir sonraki yılın kış sezonunda böyle bir sistem gelebilir.

Tek güncelleme ile sistemi bitirmek :düşünceli: :bıktım:

Hocam siz kahinsiniz sanırım geçen gün de daha şubata girmeden şubat ayını bitirmiştiniz.

:kralice:

• Resmi Gönderi

Tek güncelleme ile sistemi bitirmek :düşünceli: :bıktım:

Hem tek güncelleme hemde daha görünmeden bitirmek

Modellerden çok yorumlar yoruyor beni ,idda etmiyoruz sistemi bekliyoruz .

İnşallah

• Resmi Gönderi

Maalesef jules verne sistemi tarih oldu. Belki bir sonraki yılın kış sezonunda böyle bir sistem gelebilir.

Gelme ihtimali de olabilir, gelmeme ihtimali de, ama daha sistem günü gelmeden görmeden geçmeden böyle yorum yapmak, öküzün altında buzağı aramaktır. Neyse bakalım. Gelirse ülke için güzel kar yağışları olsun inşallah, gelmezse de artık önümüze bakarız.

• Hem tek güncelleme hemde daha görünmeden bitirmek

Modellerden çok yorumlar yoruyor beni ,idda etmiyoruz sistemi bekliyoruz .

İnşallah

Vallaha başkan ben de yoruldum,hep böyle heves kırıcı sözler moral bozuyor.Daha ortada bir şey yokken sistem gelmeyecek demek falcılıkla eş değer bence.Bu güncellemede gösterirse bu gelmez diyen arkadaş ne diyecek acaba Selam

• 2 gün önceye kadar nao negatife sert düsüş sinyalleri veriyordu ama şimdi baktığımızda nötre düşüp nötrde seyreeldecek gibi bilemedim 🤷