Güneydoğu Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Hoşbulduk.Sizde ara ara aktif olun konu boş kalmasın hocam.

Valla elimden geldiğince yazıyorum sistem zamanı daha aktif olurum hocam sizin kadar olmasa da bir şeyler yapmaya çalışacağız

• Valla elimden geldiğince yazıyorum sistem zamanı daha aktif olurum hocam sizin kadar olmasa da bir şeyler yapmaya çalışacağız

Estagfurullah hocam herkes elinden geleni yapıyor kimsenin fazla bir yani yok.Sizin tarziniz da çok iyi.Sistem zamani tahminlerinizi bekliyoruz :okey:

:I

• Dikkatinizi cektimi bilmiyorum ama son 2 yıldır trend ocağın ikinci yarısında bir hafta arayla sistemcikler alıyoruz trend bu şekilde misal geçen sene 17-24-31 ocakta tam birer hafta arayla sistemler almıştık şimdi de önce 19 Ocak ve önümüzdeki sistem bu mantıkla düşünürsek ay sonu veya Şubat İlk hafta bir sistem alabiliriz ? tabi verilerden bağımsız bu tahminim maksat makara olsn.

• Son gözlemler nedir? Batman yine sınırda kalır mı yoksa sağlam bir kar alır mi?

• Son gözlemler nedir? Batman yine sınırda kalır mı yoksa sağlam bir kar alır mi?

şu anda karla karışık yağmur ve yağmur olarak gözüküyor ama değişebilir 2 derece daha soğuma olması halinde kar a çeviricektir

• 168h ne bee öyle onun gerçekten gelme ihrimali var mı??

• Gfs döktürmüş 10 gün için 48cm vermiş batman merkeze. gülsem mi ağlasam mı bilemedim ?