Güneydoğu Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Diyarbakir da olan varsa akşam 6-7 gibi başlayacak kar.Gece 11-12ye kadar devam edecek

hocam burda yağış oldu biraz ama yağmur şeklinde

• hocam burda yağış oldu biraz ama yağmur şeklinde

Normal.Gün içinde sıcaklık yüksek bizim bölgede batman'da da aynısı oldu akşamdan saatlerinde kar değerlerine düşecegiz.Yağışın olmasi iyi bu arada ilerleyen saatlerde mesaj çakmiş :'D

:I

• Normal.Gün içinde sıcaklık yüksek bizim bölgede batman'da da aynısı oldu akşamdan saatlerinde kar değerlerine düşecegiz.Yağışın olmasi iyi bu arada ilerleyen saatlerde mesaj çakmiş :'D

Bu yağış akşamın habercisi yani doğru mu anladım hocm :ıhıhıh::ıhıhıh:

• Bu yağış akşamın habercisi yani doğru mu anladım hocm :ıhıhıh::ıhıhıh:

Bu yağış bugünkü verileri test etmek için iyi oldu gün içinde hafif vermişti gerkçekleşti.Akşamda hafif veriyor bu sefer kar olarak düşecek bu yağış

• Bu yağış bugünkü verileri test etmek için iyi oldu gün içinde hafif vermişti gerkçekleşti.Akşamda hafif veriyor bu sefer kar olarak düşecek bu yağış

Hafif olmayaydı iyiydii :'D

• Batman akşamdan sonra sıcaklık düşüşüyle birlikte kar görecek.Radar takibi önemli.Ayrica Diyarbakir Mardin ve özelikle Şirnak-Siirt hatti yoğun kar yağışlari görülecek.

Buna kurtalan dahil mi hocam. Siirt le çok farklı bura

• Batmanın kaçta başlar hocam

Batman beklenenden iyi düştü sıcaklık.Yağış anında biraz daha düşecek.İlerleyen saatlerde başlar diye düşünüyorum.İş radar takibine kaldi artik.

• Li ser xêrê be. :) iki sistemdir kaymağı Diyarbakır yiyor. Biz de izliyoruz. Benim korkum Batmanda yine yağmur olarak düşmesi. ?

Diyarbakir da kar başladi

• Li ser xêrê be. :) iki sistemdir kaymağı Diyarbakır yiyor. Biz de izliyoruz. Benim korkum Batmanda yine yağmur olarak düşmesi. ?

Sıcaklık çok yüksek zaten yağışta yok

Spas dıkım :) .Batman kar göreceksiniz merak etmeyin sıcaklık uygun yağış anında düşecektir zaten.İlk başlarda kky veya sulu kar olabilir tabi.Ama mardin batman için bu sene kötü geçti yorumu doğru maalesef.