Güneydoğu Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Perşembe cuma gününe kadar diyarbakır merkezde kaç cm kar olur tahminen ?

Bir de haftaya pazartesi salı günleri diyarbakırda kar yağışı olur mu ?

Cevaplarsanız sevinirim

• Resmi Gönderi

Perşembe cuma gününe kadar diyarbakır merkezde kaç cm kar olur tahminen ?

Bir de haftaya pazartesi salı günleri diyarbakırda kar yağışı olur mu ?

Cevaplarsanız sevinirim

En az 10 ila 15 cm arası olacak gibi daha da fazlası olabilir oda nasip kısmet haftaya da artık Cumartesi pazar bakarız daha erken onun için

• 1-2 saatte tüm bölgede kar başlar.20-25cm den az birikim olmaz gibi şehir merkezlerinde.

yusivko internet sitendeki yazılar güzelmiş ellerine sağlık aynen devam :)

:I

• Batman siirtli arkadaşlar moral bozmasın oralarda iyi örtü alacak inşallah

• 1-2 saatte tüm bölgede kar başlar.20-25cm den az birikim olmaz gibi şehir merkezlerinde.

yusivko internet sitendeki yazılar güzelmiş ellerine sağlık aynen devam :)

malava :) yorumların için çok sağ ol. umarım zevk almışsındır. kendimi biraz daha geliştireyim meteoroloji konusunda da bayağı şey yazmak istiyorum.

Bu arada modeller Batman ve Siirt arası yağışı bayağı kısmış normalde en çok yağış alan yerler burası olmasına rağmen son zamanlar da gözle görülür derece bir azalma var. nedeni ne olabilir?

• malava :) yorumların için çok sağ ol. umarım zevk almışsındır. kendimi biraz daha geliştireyim meteoroloji konusunda da bayağı şey yazmak istiyorum.

Bu arada modeller Batman ve Siirt arası yağışı bayağı kısmış normalde en çok yağış alan yerler burası olmasına rağmen son zamanlar da gözle görülür derece bir azalma var. nedeni ne olabilir?

Karacadag faktorunu cok abartiyor olabilir.

:I

• malava :) yorumların için çok sağ ol. umarım zevk almışsındır. kendimi biraz daha geliştireyim meteoroloji konusunda da bayağı şey yazmak istiyorum.

Modeller orda karacadağ ve mardin dağlarını ezbere okuyor biraz ondan