Güneydoğu Anadolu Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Batman'da yoğun kar başlamıştır. Hayırlı olsun.

• Batman akşamdan sonra sıcaklık düşüşüyle birlikte kar görecek.Radar takibi önemli.Ayrica Diyarbakir Mardin ve özelikle Şirnak-Siirt hatti yoğun kar yağışlari görülecek.

:I

• Batman akşamdan sonra sıcaklık düşüşüyle birlikte kar görecek.Radar takibi önemli.Ayrica Diyarbakir Mardin ve özelikle Şirnak-Siirt hatti yoğun kar yağışlari görülecek.

Bize ekmek çıkar mı hocam (:

• Evet çıkacak akşam saatlerini bekle.Şuan yağış hafif görünüyor ama kütle takibi de önemli :)

Hadi inşALLAH... Hocam wetterzeanre den diyagrama bakıyorum direk siverek şehrine orda herhangi bi yanlışlık yok değil mi?

• Hadi inşALLAH... Hocam wetterzeanre den diyagrama bakıyorum direk siverek şehrine orda herhangi bi yanlışlık yok değil mi?

Yanlışlık yok orda da. O gün Bahsettiğin meteo pt yede bakabilirsin

Bizde yoğun görürmüyüz yağarsa eğer

• Bizde yoğun görürmüyüz yağarsa eğer

Veriler bu sabah Batman da hafif kar olacak dedi.Yoğun kar oldu yerler beyazladi hatta.Akşamda hafif diyor ben ara ara yoğunlaşarak yağacagını düşünüyorum.Sabaha kadar hafifte olsa kar olacak.Önemli olan sıcaklık düşüşü batman için ne kadar sert düşerse o kadar iyi olur.

• Batman'da sabah yoğun yağdı sonra durup eridi. Ardından yağmur yağdı. Akşama ümitliyim. 3 5 cm yağarsa mükemmel olur ?

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    sabahki yağış