Dilek, İstek ve Öneri Konusu

• Resmi Gönderi

Kullanıcı adımı degistirirken "Novosibirsk" yerine, yanlışlıkla "Novisibirsk" yazmışım. Bu, 2013'te gittiğim SİBİRYA'nin başkentinin adı. Şu anki kullanıcı adımla herhangi bir şehir yok, 90 gün içinde de değişiklik yapamıyorum galiba? Novosibirsk, oldu Novisibirsk :hasta:

Tamamdır Hocam hallettim şu an doğru dimi?

• Uzun zaman sonra konuyu canlandırıyorum :bakış: foruma amatör meteoroloji için bir soru-cevap ve eğitim konusu mu açsak? Bir kaç gündür aklımdaydı, amatör meteoroloji konusunda, model yorumlama konusunda, kısa veya uzun vadeli tahmin konusunda vb. aklına bir şeyler takılan kişiler bu konudaki bilgili kişilerden destek alır, herkes birbirine bilgi katar ve hem daha hoş bir ortam olur hem de amatör meteorolojiye yeni başlamış hevesli üyelerimiz bu alan hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar diye düşündüm. Bilmiyorum forumda böyle bir konu var mı ama sanırım yok. Bu tür bilgi alışverişi konusu açılabilir (öneri)

🇹🇷

• Resmi Gönderi

Uzun zaman sonra konuyu canlandırıyorum :bakış: foruma amatör meteoroloji için bir soru-cevap ve eğitim konusu mu açsak? Bir kaç gündür aklımdaydı, amatör meteoroloji konusunda, model yorumlama konusunda, kısa veya uzun vadeli tahmin konusunda vb. aklına bir şeyler takılan kişiler bu konudaki bilgili kişilerden destek alır, herkes birbirine bilgi katar ve hem daha hoş bir ortam olur hem de amatör meteorolojiye yeni başlamış hevesli üyelerimiz bu alan hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar diye düşündüm. Bilmiyorum forumda böyle bir konu var mı ama sanırım yok. Bu tür bilgi alışverişi konusu açılabilir (öneri)

Soru cevap şeklinde yok ama amatör olarak bu işe gönül veren arkadaşlara faydalı bilgiler çok..Kimler bakıyor veya görüyor bilmiyorum ama güzel konular var ..

Yine de Sinan başkan ve diğer arkadaşlar baksınlar.

Gerekirse konu açılır ve o iş kolay.

Açılan konular genelde boş kalıyor maalesef.

İlk bir kaç sayfa veya mesaj sonunda kimse o konuya,konulara uğramıyor.