Canlı Oraj Ve Radar Takip Konusu

• İstanbulda Tam bir sonbahar yağmuru görülüyor.Yarın yağış devam edecektir.
    En şanssız yerler Marmarada Balıkesir ile Çanakkale oldu malesef.

• Yarın yağış daha fazla yere yayılacak Marmara'da.Yağış almayan yerler yağış alabilir.
    AkgYRq.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Snow Day ().

• Mobil de internet bittiği için cevap atamadım. Pazar ikindiye kadar hava tuttu kendini. Sonra sakin sakin yağmur başladı. Su an da hafif çiseleme tabi hava bayağı soğuk. Batı Karadeniz Snow Day ın belirttiği gibi. :)

• Radara göre İzmit-Bolu arası iptal.Balıkesirde güzel bant yakaladı valla :D
    MvWba2.jpg

• Yeni dey oluşumları başladı yine ah be karadeniz şu kütle oluşumlarını kışında yapsan sevindirsen bizi.
    Bu kütlelerde güçlü olabilir.Üst seviyedeki nemlilik yeterli seviyede.
    G05gGy.jpg

• Resmi Gönderi

Sahil yolu böyle,içerler de durum nasıl @neyzen748 hocam?.Rezilliğimiz diz boyu,bu yolda bile suyu denize yönlendiremediysek,bu iş bitmiş demektir :cursing:
    Bu her yer de böyle maalesef

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Sahil yolu böyle,içerler de durum nasıl @neyzen748 hocam?.Rezilliğimiz diz boyu,bu yolda bile suyu denize yönlendiremediysek,bu iş bitmiş demektir :cursing:
    Bu her yer de böyle maalesef

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Açıkçası merkeze gitmeye çekindim. Çünkü tam ortasından ırmak geçiyor. :)

• Biz uyarımizı verdik.Resmi kurumlar verdi.Ama önlem alınamamış demmekki.

• Köye dogru çikarken rüzgarin daha sert estiğini ve yağmur yağdıni gördüm.Deniz seviyesinde yani yazlığımizda bir şey yok sadece bulutlu.Köyün oralarada sert bir rüzgar esiyor ama üşütmüyor.Sanirım lodos esiyor.Köy rakimı 120 ve yağmur yağiyor