Kısa Vade Analizleri, Uyarılar, Tahminler

• Şubat sonuna doğru bence bir güzel sistem daha gelir Martın ilk haftasına kadar 12 9 derecelerde gezer sonra bahar gelir .

• Şubat sonuna doğru bence bir güzel sistem daha gelir Martın ilk haftasına kadar 12 9 derecelerde gezer sonra bahar gelir .

Yusufum marta daha çok var az yavaş ilk şu 24-25 ocak sistemini yaşayalım

• Yusufum marta daha çok var az yavaş ilk şu 24-25 ocak sistemini yaşayalım

Yusufum marta daha çok var az yavaş ilk şu 24-25 ocak sistemini yaşayalım

O uzun sürecek zaten Şubat 10 13 gibi biter desek arkasına bi anda sistem gelecek değil ya ayın Şubat'ın yine 20 si arası bir sistem gözükür bence

Oda ne kadar güçlü olur bilemeyiz Şubat sonu gelecek sistemden sonra bahar alametleri başlar.

• GFS güncellemesini bekliycez artık NÖBETTEYİZ :D

...

• Resmi Gönderi

Sistem İstanbul da dahil olmak üzere patır kütür geliyor. Sahilde bile kar örtüsü oluşacak Salı-Çarşamba günü.

Bunun dışında ben 25-26 civarı bekliyorum o sistemi fakat Sinan abimin dediği gibi tam 28'inde de girebilir. Şu anlık tek diyebileceğim İskandinav Yükseği'nin devreye gireceği.

• Sistem İstanbul da dahil olmak üzere patır kütür geliyor. Sahilde bile kar örtüsü oluşacak Salı-Çarşamba günü.

Bunun dışında ben 25-26 civarı bekliyorum o sistemi fakat Sinan abimin dediği gibi tam 28'inde de girebilir. Şu anlık tek diyebileceğim İskandinav Yükseği'nin devreye gireceği.

Can abi ? 15-16 Ocak sistemi gitti diyor sinan abi

• Giden bir şey yok 1 günlük kar var yükseklerde örtü olur (50 rakım üstü) İstanbulda. Karadeniz ve İç Bölgeleri zaten saymıyorum bile.

110 rakımda yerlerin tutma ihtimali var mı? (Anadolu Bölgesi)

• Emre Ataşehir şanslı dostum sormana gerek yok artık tanıyorum seni.

• Cm işini yarın akşam konuşuruz.

abi cm işini konuşacak tık ankara için ankara çankaya rakım 986 ka. cm olur kar yağarmı ne şiddette?

• Esenlerin durumu ne olur Tutarmı

...

• 20-30 Rakım arası yazıyodu internette, Can abi +50 rakım için örtü oluşur demişti

Çok kötü rakım benim ki bile 68 bence annene söyle yükseğe taşının onu ikna et bi şekilde 20 30 nedir ya rakım fakirliği :-D :-D :-D :-D