25 Ocak Civarı Sibirya Ayısı Uyanıyor

• tatmin olmaya basliycaz allahin izniyle salidan itibaren..uzun soluklu sogukalr karlar yolda tren vagonu gibi ;)

• Resmi Gönderi

Modeller deki tutarsızlık halen devam ediyor bu yüzden benimde modeller gibi kafam karıştı akşam başka sabah başka öğlen yine başka şimdi genel tahmin yazsam akşam yine değişirse diye çekingen kaldım hergün tahmin değişecek kadar lüksümüz yok kar seven dostlarımız var ve şimdi ümid verip akşam olmadı demek bize yakışmaz malum yukarı seviye alçağı bizimle oynuyor bir doğuya bir batıya hareket ediyor
    Gelelim işin aslına tahminiz doğrultusunda 25 ocak dedik ve olacak gibi duruyor ULL yukarı seviye alçağı ne hikmetse bu şekilde açıklama yapma durumuna düştük bu alçak benim görüşümce Sakarya civarına usulca süzülecek ve tatmin olacağımız kadar kar almamıza vesile olacaktır kesinleşen bir durum olursa bu sefer cm soruları çıkıcak fakat onada kesin cevap veremiyecek konumdayız
    Daha fazlası için çok iddaalı olan konumuz var onu açarız oradan devam ederiz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• hocam okuyamadim ben başka yazi fontuyla yazabilirmisiniz.

• Resmi Gönderi

Okuyamıyanlar için

Modeller deki tutarsızlık halen devam ediyor bu yüzden benimde modeller gibi kafam karıştı akşam başka sabah başka öğlen yine başka şimdi genel tahmin yazsam akşam yine değişirse diye çekingen kaldım hergün tahmin değişecek kadar lüksümüz yok kar seven dostlarımız var ve şimdi ümid verip akşam olmadı demek bize yakışmaz malum yukarı seviye alçağı bizimle oynuyor bir doğuya bir batıya hareket ediyor
    Gelelim işin aslına tahminiz doğrultusunda 25 ocak dedik ve olacak gibi duruyor ULL yukarı seviye alçağı ne hikmetse bu şekilde açıklama yapma durumuna düştük bu alçak benim görüşümce Sakarya civarına usulca süzülecek ve tatmin olacağımız kadar kar almamıza vesile olacaktır kesinleşen bir durum olursa bu sefer cm soruları çıkıcak fakat onada kesin cevap veremiyecek konumdayız
    Daha fazlası için çok iddaalı olan konumuz var onu açarız oradan devam ederiz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• @Sinan hocam mobilde değişik gözüküyor okunmuyor ama leptorta yazı fontu değişti gayet okunaklı kusura bakmayın hocam.
    böyle gözüküyo
    q9lwsEfy.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen byCOLDDD ().

• yok hocam düz yazıcıyım ama mpbilden girince el yazıya dönüyo ve okunmuyor.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen byCOLDDD ().