Ters Köşe

• Hâlâ iptal olmadı sınavlar yapıcak bir şey yok :-(

Gerçekten ya ? ben pes ederler sanıyordum ? tweet atmayı bırakın arkadaşlar sınavı yapacaklar vazgeçmiyorlar, ben çalışmaya yoğunluk verdim ?. İlk orta okullar falan olmuyor da biz oluyoz ya ? o beni üzdü

• Resmi Gönderi

Gerçekten ya ? ben pes ederler sanıyordum ? tweet atmayı bırakın arkadaşlar sınavı yapacaklar vazgeçmiyorlar, ben çalışmaya yoğunluk verdim ?. İlk orta okullar falan olmuyor da biz oluyoz ya ? o beni üzdü

Saçmalık

• Gerçekten ya ? ben pes ederler sanıyordum ? tweet atmayı bırakın arkadaşlar sınavı yapacaklar vazgeçmiyorlar, ben çalışmaya yoğunluk verdim ?. İlk orta okullar falan olmuyor da biz oluyoz ya ? o beni üzdü

Onların bulaştırıcılığı daha az aslında onların olması lazım bizde ders içi katılım performans da var hatta onlardan sınıfı geçirebilirler

• Onların bulaştırıcılığı daha az aslında onların olması lazım bizde ders içi katılım performans da var hatta onlardan sınıfı geçirebilirler

Doğru.. ben şaşırdım bu kadar yoğun bir tepki olunca ertelerler ya da iptal ederler sandım ama olmadı ? hocalar sınav takvimini falan attı bile..

• Resmi Gönderi

Doğru.. ben şaşırdım bu kadar yoğun bir tepki olunca ertelerler ya da iptal ederler sandım ama olmadı ? hocalar sınav takvimini falan attı bile..

keser döner sap döner, gün gelir hesap döner

• Bizim okul sınavları iki gün ileri almış sanırım pazartesi günü yapılacak açıklama için ertelenmiş

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Sınav yerleri belli olmuş herkese geçmiş olsun arkadaşlar başarılar dilerim tabi şuanki durumda ne kadar başarılı oluruz bilemeyeceğim

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Sınav yerleri belli olmuş herkese geçmiş olsun arkadaşlar başarılar dilerim tabi şuanki durumda ne kadar başarılı oluruz bilemeyeceğim

Pazartesi karar alınacaktı hani

• Sınavlara itiraz eden arkadaşlar sizleri TRT belgeseldeki okula gitmek için saatlerce yuruyen çocukları izlemenizi tavsiye ederim

İşte bu yüzden iptal olmalı okula saatlerce yürüyen çocukların internetleri ve televizyonları olmuyor adaletsiz bir şekilde sınav olucaklar eğitim eşitsizliği yüzünden

• Resmi Gönderi

İşte bu yüzden iptal olmalı okula saatlerce yürüyen çocukların internetleri ve televizyonları olmuyor adaletsiz bir şekilde sınav olucaklar eğitim eşitsizliği yüzünden

Şuan günümüzde internet belkide televizyon olmayan ev yok gibi kendinizi Kandirmayin önceden de egitimde adalet yoktu iyice tembellesti öğrenciler çok geride kalıyoruz eğitim aksıyor

• Şuan günümüzde internet belkide televizyon olmayan ev yok gibi kendinizi Kandirmayin önceden de egitimde adalet yoktu iyice tembellesti öğrenciler çok geride kalıyoruz eğitim aksıyor

Yo abi ben Pendik merkezde oturuyorum sınıf arkadaşım orda orda oturuyor ama İnterneti yok son 1 2 aydır okula gelip canlı derse giriyor yani ilk dönemi 0 o arkadaşımın