Ters Köşe

• Bilal tevke Tşk ederiz çok güzel yazı olmuş ellerine sağlık.

Biz olumsuz yorumlara her zaman açığız sıkıntı değil ama biz saygısızlık ve laubali dalga geçer gibi yapılan yorumlardan bıkkınlık geldi

Anladık ki Artık İyilikten Maraz doğuyor.

• Resmi Gönderi

meteoroloji olayları hakkında pek bilgim yok, ama bu sitedeki hocalar kurucular bazı olayları 1 ay önceden görüp bize bilgi vermeye çalıştı. Burda neden art niyet aranıyo? Kimse burda müneccimlik yapmıyor araştırılıyor verilere bakılıyor, arkadaşlar ileri tarihlerde böyle bir sistem görünüyor allah cc. Nasip ederse kara doyacağız diye fikir beyan ediliyor olur olmaz allahın bileceği bişey ol der olur, olma der olmaz hepimiz inançlı kişileriz hayır ve şerrin allahtan geldiğine inanırız onun için bize yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımıza hocalarımıza daha saygılı olmalıyız. Ben Sinan  Sinan hocama ve bilgisine sonuna kadar güveniyorum ve olayları allah cc hakkımızda ne hayırlıysa onu bize nasip etmesi için dua ediyorum sistem gelir veya gelmez emeği için de Sinan sinanhocam teşekkür ederim

:alkıs::alkıs:

• meteoroloji olayları hakkında pek bilgim yok, ama bu sitedeki hocalar kurucular bazı olayları 1 ay önceden görüp bize bilgi vermeye çalıştı. Burda neden art niyet aranıyo? Kimse burda müneccimlik yapmıyor araştırılıyor verilere bakılıyor, arkadaşlar ileri tarihlerde böyle bir sistem görünüyor allah cc. Nasip ederse kara doyacağız diye fikir beyan ediliyor olur olmaz allahın bileceği bişey ol der olur, olma der olmaz hepimiz inançlı kişileriz hayır ve şerrin allahtan geldiğine inanırız onun için bize yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarımıza hocalarımıza daha saygılı olmalıyız. Ben Sinan  Sinan hocama ve bilgisine sonuna kadar güveniyorum ve olayları allah cc hakkımızda ne hayırlıysa onu bize nasip etmesi için dua ediyorum sistem gelir veya gelmez emeği için de Sinan sinanhocam teşekkür ederim

aynen katılıyorum işi çok saçma yerlere çektiker meteorolojilyle alakası olmayanlar gelip burda 40 yıllık meteorolog kesildiler Sinan abimiz elimden geleni yapıyor gelmezsede kısmet değilmiş ne kastırdınız direkt isim vericektim ama susuyorum şimdilik

• Resmi Gönderi

Bilal tevke

93 harbi

Tebrik ederim sizleri inşaALLAH ülke adına güzel sistem olur

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Hobaa sen gencecik çocuktun ne ara 37 oldun

Karışlık olmasın :)

• 3 4 sene önce üniversite sınavına girmedin mi? Anlamadım. Facebook sayfan vardı orda baya kendi fotoğraflarını falan da atıyordun

• Resmi Gönderi

3 4 sene önce üniversite sınavına girmedin mi? Anlamadım. Facebook sayfan vardı orda baya kendi fotoğraflarını falan da atıyordun

o arkadaşımız sinan çıtır sinan hava biraz akif olamadığndan şuan yok ben TT SİNAN NN

• Resmi Gönderi

Hmm anladım teşekkürler

Rica ederim :)

• Resmi Gönderi

:'(:'(Biraz ağlıyım begenmedim ben bu akşam modellerini

• Dikkat dikkat

Ağlama duvarı yıkılmıştır.

Havaların sesi ailesine duyurulur:003::003:

Gelip gelip burada veryansın edenler yuzunden duvarda elden gitti..

Yeniden yapsınlar abi o zaman :ıhıhıh::ıhıhıh: