Kahramanlık

• Resmi Gönderi

Gerçekler çok acıdır ve malasef

Son çıkan sayısal,analog,nao verilerine ve tecrübelerime göre dayanarak gerçek'leri

söylemekte fayda var,ao verilerini bu dediklerime hesaba almıyorum .

Bu gün tarihinden itibaren çıkan gelen kar yapacak sistem tamamen sürpiz olur ,kış bitti demiyorum mart 15 ne kadar kış mevsimi içinde olacağımız için kış bitmemiştir,fakat şuan için başta İstanbul olmak üzere 100 metrenin altı sahil kesimlere gelecek bir kar yağışını bırakacak izobarlar yok ,olmayacağı'da aralık ayında belli oldu bizler farklı modellere kapılıp tarih verdik gelmedi kış mevsiminin tadına doyamadık ,kimseye ümit aşılama yapmak istemedik .

Bitmeyen la nina etkisi sürekli izlanda da oluşan güçlü ve kuvvetli siklonlara sebeb oldu bu ilk olan bir sene değil geçmişte yaşanmış yıllara benzer bir şekilde yaşadık,neyse ki yağmur aldık,soğuk aldık dakikalık kar yağışları aldık bu senede böyle yaşadık,bundan sonra gelen sistemde aniden çıkan gelen sistem olur inşaALLAH diyorum ve ekleme yapıyorum 1987 olur mu ? bilemeyiz neden olmasın deriz sebeb ılık geçen kışlara benzer yaşanır da bu kış onu kıvas ederiz de neden yok daha gelmez o kış lar demek yanlış olur gibi ılık olarak eski tarihler örnek olurda,neden bir 1987 örnek alınmaz keşke olsa diyorum .

Hafta sonu bol yağışlı hava bizleri bekliyor şimdiden huzurlu ve mutlu hafta sonları...

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan

Konuyu kapattı.