Bu Sistem Efsane

• semih hocam size bir şey sormak istiyorum ecm ve gfs düzenlik olarak sistemi avrupaya indiriyoyo ama istanbul hep sınırda sizce ne olacak ?

Life is too short Don’t waste it updating status! :P

• Resmi Gönderi

semih hocam size bir şey sormak istiyorum ecm ve gfs düzenlik olarak sistemi avrupaya indiriyoyo ama istanbul hep sınırda sizce ne olacak ?

Öncelik le adım Sinan Semih hoca ben değilim sorunu Semih Hocana ilettim

Benim cevabım belli bu soğuk hava akımı Avrupa'ya inecek bizde nasiplenicez demiştim 1 Ay kadar Şuan yarınki modeller e göre yazarım

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

istanbul ve marmara bölgesi ikinci bir 87 koşullarını yaşarmı sistem blocing şeklinde uzunmu sürecek neler düşünüyorsunuz bu konularda

Tarih büyük olasılık la tekerrür edecek Şuan ilk Sistemi incelemeye devam edelim

• Resmi Gönderi

Bu son tahminim gayet başarılı.Ne dedik?Avrupa'ya devasa soğuklar gelecek bizde nasipleneceğiz.Şu an önümüzdeki İlk Sistem bu akşam,yada yarın akşam görünebilir.Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok.

Gelelim bundan sonrasına.Aynısı olmasa da,geçmiş tarihlere uygun bir sistem alacak Ülkemiz. Mart ayı İlk haftasın da ayın 1 mi olur,5 mi,8 mi?tarih vermek,gün vermek uygun değil.Fakat Mart ayının ilk günleri daha yakın gözüküyor.İlk devasa Sistem Avrupa sonrası bir şekilde inerse,200 km oynama ile ikinci Sistem le birleşebilir lakin zor olasılık bu. Artık mevsimin tarih açısından son zamanları.Hiç bir şekilde umutsuz olmayın ,bu Ülke doğru düzgün kar almadan kış bitmez.

Kısa bir not daha,Karadeniz üzerinden sistem almadık, Mart ayı sıkışık geçecek gibi,devamı var.Bu kış site olarak,başarılı tahminler de bulunduk.

• Ukmo ii cikti emc sonuk kaldi. Gfs kotu cikarsa ciksin. Umursamiyirum. Eps yi paylasir misiniz?

• Resmi Gönderi

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Bu son tahminim gayet başarılı.Ne dedik?Avrupa'ya devasa soğuklar gelecek bizde nasipleneceğiz.Şu an önümüzdeki İlk Sistem bu akşam,yada yarın akşam görünebilir.Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok.

Gelelim bundan sonrasına.Aynısı olmasa da,geçmiş tarihlere uygun bir sistem alacak Ülkemiz. Mart ayı İlk haftasın da ayın 1 mi olur,5 mi,8 mi?tarih vermek,gün vermek uygun değil.Fakat Mart ayının ilk günleri daha yakın gözüküyor.İlk devasa Sistem Avrupa sonrası bir şekilde inerse,200 km oynama ile ikinci Sistem le birleşebilir lakin zor olasılık bu. Artık mevsimin tarih açısından son zamanları.Hiç bir şekilde umutsuz olmayın ,bu Ülke doğru düzgün kar almadan kış bitmez.

Kısa bir not daha,Karadeniz üzerinden sistem almadık, Mart ayı sıkışık geçecek gibi,devamı var.Bu kış site olarak,başarılı tahminler de bulunduk.

Tahminlerim geliyor gibi

• Araci olanlar zincirlerini hazirlasin zincirsiz sokağa çıkmasın inşallah

• Resmi Gönderi

Bende şuraya ufak bir not yazıyım Sistem için Istanbul veya Marmara üzerinden yola çıkarak tahmin ettiğim bir husus var soğuk 27 şubat gecesi soğuma erken giriş yapar Sabah istanbul hazırlıksız yakalanır ve Marmara geneli olur Kar dan adam yapan yapsın Kar topu oynayan oynasın ama sistem öne gelir gibi haberiniz olsun hayırlı geceler

• Resmi Gönderi

Farkımız tarzımız Kar yağışı dediğimiz gibi erken geldi ve basladi

• Resmi Gönderi

İstanbul yarin yoğun kar alır ,yağmur yok saf Kar var isteyen önlem alır trafikte minimum 20 cm maksimum 50 cm arası olur