Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Futbol olarak çok mu kötü?

Bilemiyorum. İlk yarıdaki futbol gayet hoşuma gitti.

Ama ısrarla geenç oyuncu oynatmak zorunda değil. Muhammet Gümüşkaya,Ferdi Kadıoğlu.... Maçı riske atacak oyuncular. Maç içerisinde değil pas atmak ayakta duracak hali yoktu Muhammed'in. Oynatma demiyorum. Garantiye aldığın maçlarda elbette oynantıp şans ver. Fakat ilk 11 oynayacak oyuncu değil. Mesut Özil 1 maç 50 dakika oynuyor sonraki maç yok.

İrfan Can oyuna girdi sakatlandı... Yersen artık. Bani kimse İrfanın orada sakatlandığı konusunda inandıramaz. Bu dominant direktörde bile futbolcuların kendi kafasına göre davrandığı pozisyon/lar gördüm. Şimdiden el atması gerekiyor hocanın bu durumlara. İleride iyice sıkıntısını yaşar.

Sonuç olarak Fenerbahçe şampiyon olmak istiyorsa hoca takıma iyi bir ayar çekmeli. Sahada her pozisyonda bir oyuncumuz yerde. Rakip de fırsat bildi bunu yattılar onlar da. Bir pozisyonda dışarı atmadık topu iyi ki de atmadık.

Hakem konusunda eleştiriler vardı. 1 pozisyon dışında çok bir hakemlik pozisyon var mıydı bilemiyorum. 45 ten 60 a kadar izleyemedim. Benim bu takımdan şampiyonluk beklentim yok . Millet takır takır top oynuyor. Elbette önemli olan netice. İzleyip göreceğiz...

• Ya şuan trabzon galatasaray maçını izliyorum da... bugünkü sivas maçı futbol maçı falan değil. Cidden değil.

• Resmi Gönderi

Trabzonspor'da orta saha ve stoper sorununu görmeyen yoktur herhalde.

Galatasaray'ın da futbolunu çözemedim bu 90 dakikada. Sahada 2 takımın futbolunu da beğenmedim. Nwakaeme, Hamsik gibi ayaklar sayesinde Trabzonspor 1 puan aldı. Haricinde çok kötüydü. 65 te oyundan düştü. Abdülkadir, Uğurcan ve Edgar Lee bugün çok kötüydü. Hoca iyi ki erken müdahale yaptı.

Edgar az daha Galatasaray'a 3 puan hediye ediyordu. Çok fazla hata yaptı.

• Resmi Gönderi

Galatasaray ise Kerem, Halil, Babel gibi futbolcular ile nereye kadar götürebilir o da soru işareti. Çok para harcadı sezon başı. Morutan ve Cicaldo... Süper ligde 10 tane bu tarz futbolcu bulabilirsin.

Tek beğendiğim Van Aanholt şimdilik. Çok takip edemeyecem ama bakalım önümüzdeki süreçte neler olur.

• Trabzonsporlu taraftar Galatasaray’ın 2.golü sonrasında formasını çıkarıp Abdülkadir’e Verdi sonrasında ise düzgün top oyna dediği öğrenildi bu olay sonrası Avcı onu oyundan aldı ve oyundan çıkarken bazı taraftarlar tarafından ıslıklandı

Trabzonspor 2 penaltısı es geçildi golde de nwakaeme vurdu Galatasaraylı oyuncunun elini havaya savurup içeri girdi

Maçı izlerken Saçım Beyazladı

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Milli ara Trabzonspor’a yaramıyor bu kabul olsun

• Whisper hocam tahminler de neredeyse hiç beklenmeyen çıktı 5 kişi bildi 5000 HS rica edeyim atarsın

Sinan hocam da bildi ama kadrodan

• Maçın adamı yaşına rağmen 8.7 ortalama ile Marek Hamsik oldu

• Resmi Gönderi

Whisper hocam tahminler de neredeyse hiç beklenmeyen çıktı 5 kişi bildi 5000 HS rica edeyim atarsın

Sinan hocam da bildi ama kadrodan

Tamamdır hemen atalım

• Hayırlı olsun kazananlar