Futbol Konusu

• 4. maçlar sonrası iş daha da kızışacak

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 4. maçlar sonrası iş daha da kızışacak

Bjk galbiyet alamadan grupta sonuncu olur.Fb 1 2 puanla 2.liği kaçırıp avrupadan elenir konferans ligine gider.Gs 2. olarak çıkar gruptan diğer turda içerde dışarda yenilit.Ts yi bilmem konferans ligi bu sene ilk olacak.Ama çok da birşey beklmemek lazım konferans liginden.Mahalle takımlarının yeri.Yani fb bu sene konferans ligini kazansın deseler kabul etmem. :) Totteham marsilya roma yi atacaklar şimdi.Tabiki de arada güçlü takımlarda olacak ben genel olarak bahsettim.

Gs lokomotif maçından 1 puan alırsa üst tura çıkar.Alamazsa Lazio ve Marsilya macları çok zor gecer 3. Bile olabilr grupta.

:I

• TS Romaya elendi Play Off da Mkaymaz21

• Resmi Gönderi

Eskiden ne yaşanmışsa yaşanmış. Bunları geride bırakalım artık. Bizim için ileri de neler yaşayacağımız. Ülke puanı diyoruz evet puanları takım gözetmeksizin almak zorundayız. Avrupa maçların da biz birbirimize mecburuz. Gelin şu fanatikliği Avrupa maçlarında rafa kaldıralım.

Dünkü fenerbahçe maçında stat dışında fenerbahçemizi desteklemeye gelen cimbom taraftarları, iyi ki varsınız 💛💙💛❤️FB_IMG_1634893010395.jpg

• Resmi Gönderi

Merkez Hakem kurulu başkanı Serdar Tatlı görevinden istifa etti👏👏👏

Sanırım bu nedenden dolayı da tatlı istifa etmiş olabilir.

Pek takip edemedim ama,

Kulüpler Birliği, Nihat Özdemir ve Serdar Tatlı'nın da katıldığı toplantıda 4 hakemin profesyonel sözleşmelerinin iptalini istedi. Sunulan listede Hüseyin Göçek, Ali Palabıyık, Özgür Yankaya ve Halis Özkahya'nın isimlerinin olduğu öğrenildi.

• Resmi Gönderi

Arap saçı adeta ..

Benim de yakından takip ettiğim ve her söylediğine kulak verdiğim Cem Dizdar'ın esprili ama bir o kadar da anlamlı önerisini yazayım şuraya.

Cem Dizdar derki,

"Her sezon,her hafta aynı baskı, aynı isyan, aynı serzeniş var madem.. TFF veya yetkili kurum kimse "al kardeşim hakem ataması da sende,notta sende nasıl yaparsanız yapın "diye anahtarı kulüplere versin bakalım.

El mi yaman bey mi yaman..

Tam kelime kelime yazamadım ama aklımda kalan işin öz konusu bu.

Kulüpler alsın bakalım yetkiyi ne yapacaklar görelim.

• Fenerbahçe'nin gruptan çıkamama ihtimali, çıkma ihtimalinden daha zordu, ve şuan zoru başarma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Ayrıca taraftarın takımı yanına çağırıp dalga geçer gibi çağırdıktan sonra yuhalaması da ayrı bir ayıp ve saygısızlık. Böyle giderse bu iş olmaz.

• Resmi Gönderi

Fenerbahçe'nin gruptan çıkamama ihtimali, çıkma ihtimalinden daha zordu, ve şuan zoru başarma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Ayrıca taraftarın takımı yanına çağırıp dalga geçer gibi çağırdıktan sonra yuhalaması da ayrı bir ayıp ve saygısızlık. Böyle giderse bu iş olmaz.

Balık baştan kokar derler..

Bir arkadaş yolladı bana da..Ne demiş alim?

Vitor Pereira: "Kulüpte kimse Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ni kazanacak seviyede olduğunu düşünmemeli. Kimse bunu beklemesin.Biz bu turnuvayı kazanacak tecrübe ve seviyede değiliz."

• Balık baştan kokar derler..

Bir arkadaş yolladı bana da..Ne demiş alim?

Vitor Pereira: "Kulüpte kimse Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ni kazanacak seviyede olduğunu düşünmemeli. Kimse bunu beklemesin.Biz bu turnuvayı kazanacak tecrübe ve seviyede değiliz."

Okudum bu açıklamayı. Doğru söylemiş. Fakat bunu söylemek kendisine düşmez.Herkes her önüne geleni söyleyemez. Bunun yorumunu yapacak olanlar taraftar ve yorumculardır. O zaman neden bu takımın başındasın ve bu takım için mücadele veriyorsun diye sorarlar adama.

• Resmi Gönderi

O zaman

Sen hedef koymazsan olmaz değil mi?

Once gruptan çıkma hedefi.

Sonrası ise gidişata göre söylemler.

Sen hedef umut yuklemezsen bu iş asla olmaz .

• Sen hedef koymazsan olmaz değil mi?

Once gruptan çıkma hedefi.

Sonrası ise gidişata göre söylemler.

Sen hedef umut yuklemezsen bu iş asla olmaz .

Aynen öyle abim. Sen gidip 3 maçın 3'ünde de puan kaybı yapıp, hataların üzerinden açıklama yapacağın yerde gelip de bu tarz bir açıklama yaparsan işin samimiyeti kalmaz. Dediğim gibi takımın seviyesi az çok belli zaten fakat bir teknik direktör yapıyorsa bu açıklamayı, çok talihsiz çok.

• Sanırım bu nedenden dolayı da tatlı istifa etmiş olabilir.

Pek takip edemedim ama,

Kulüpler Birliği, Nihat Özdemir ve Serdar Tatlı'nın da katıldığı toplantıda 4 hakemin profesyonel sözleşmelerinin iptalini istedi. Sunulan listede Hüseyin Göçek, Ali Palabıyık, Özgür Yankaya ve Halis Özkahya'nın isimlerinin olduğu öğrenildi.

Ali Palabıyık FİFA Kokartlı hakem ona bir şey yapamazlar Fifa kokartı olduğu sürece