Futbol Konusu

• Ali koçun yeni 6 aylık Teknik direktörü diye yorumladım.

Vitor pereira gibi bir hocayı yollayıp 1 ay hocasız kalıp şimdi bu hocayla

anlaşmak , neyse hayırlısı olsun diyelim.

• Ali koçun yeni 6 aylık Teknik direktörü diye yorumladım.

Vitor pereira gibi bir hocayı yollayıp 1 ay hocasız kalıp şimdi bu hocayla

anlaşmak , neyse hayırlısı olsun diyelim.

vitor pereira yı hiç beğenmemiştim ne yalan söyliyim

...

• Resmi Gönderi

Yav geçici bir çare..Adeta şarkı sözünde olduğu gibi "Acılara tutunmak"

Onlara göre öyle,bana göre iyi..Asla bizden birlerine fazla şans tanımıyoruz nedense.

Bu coğrafya da nasıl Mustafa Denizli,Fatih Terim, Şenol Güneş ve son yıllarda Abdullah Avcı yı parlattı ona şaşarım.

Neyse Kartal ile devam edilmez..Löw sezon başı veya onun kariyerinde bir hoca ile anlaşılır,İsmail Kartal da ya kalır gelen hocanın yanında (kalır da kapriz yok onda)

Yada güle güle derler .. İnşaallah demezler de kalır.

Bjk ilk hamlede Karaveliyi ,Fb de İsmail hocayla yolları ayırırlar.

Bence devam etsinler ne olacak ..

• Abi bi beşiktaşlı olarak önder hoca cidden çok iyi idare ediyor onla yolları ayıracaklarını sanmam

...

• vitor pereira yı hiç beğenmemiştim ne yalan söyliyim

Bence çok iyi bi hoca idi sistemi vardı, düzeni ve kafasında kurduğu bir kadro vardı.

FB ye Ali koçtan daha fazla katkısı vardı.

Abdullah avcıya bak , bize geldiği gibi 2-3 futbolcuyu gönderdi direk , disiplinsiz futbolcuyu kadrodan çıkardı.aynısı bu hocada yaptı. defans topçuları bu almadı mı ?

Her kaliteli hocanın bir taktiksel bir düzeni vardır. Son zamanlarda puan kaybedilmesi onun üzerine yıkıldı . Sabredilip devam edilseydi onla çok daha iyi yerlere gelinecegine inanıyordum.

• Resmi Gönderi

Abi bi beşiktaşlı olarak önder hoca cidden çok iyi idare ediyor onla yolları ayıracaklarını sanmam

Gec abim onu geç..

Hala onay bile verilmedi Hoca olarak..Biraz elleri bol olsa,bir başarısızlık gelse anında Karaveli yollanır.

Sen iki kupa alan adamı paket ettin yolladin,Terim i yolladin Karaveliyi uzaya atarlar

(İnşaallah atmazlar,ben ilk anda devam edilsin dedim ama)

• Grubunu namağlup lider bitiren ve avrupa maç larına sadece 1.5 ay kalmışken fatih terim yollanıyorsa bu ülkede sabri sarıoğlu bile teknik trektör olursa artık şaşırmam.

• Resmi Gönderi

Grubunu namağlup lider bitiren ve avrupa maç larına sadece 1.5 ay kalmışken fatih terim yollanıyorsa bu ülkede sabri sarıoğlu bile teknik trektör olursa artık şaşırmam.

o zaman isi bilenler etkin olmaliki yonetimde denetim mekanizmasi calissin. gerci bende konusuyorumda cok bisey bilmiyorum bir futbol takiminin idaresi hususunda.

• o zaman isi bilenler etkin olmaliki yonetimde denetim mekanizmasi calissin. gerci bende konusuyorumda cok bisey bilmiyorum bir futbol takiminin idaresi hususunda.

Yok zaten daha fazla bişey bilmeye gerek yokki 1 cümleyle özetlemişsiniz.Aynen öyle "yönetimde işi bilenler etkin olmalı". işte ne yazıkkı bu ülkedeki en büyük açıkta burda.

• Gün yaklaşıyor tasarımımız aynı ama ufak bir değişiklik yaptık sadece

pasted-from-clipboard.png

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bir asır mı kapandı bir devir mi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Yusuf Erdoğan Yuvasına Döndü

Oyuncu Yarın Trabzon’a gelecek

• Barcelona, Yusuf Demir’in sözleşmesini feshetti.

Tothenamadı