Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

TFF başkanı,TFF olarak bölgeye mahalle kuracağız dedi.

Hatay ve Antep çekilirse iki takım düşecek gelecek yıl 3 takım çıkacak ve Lig 20 takımla oynanacak

• Mehmet Büyükekşi:

"Hatay ve G.Antep'in oynadığı maçlar için 2 tane metot var

- Ya oynadıkları bütün maçlarda alınan puanları yok sayacağız

- Ya da şu ana kadar oynadıkları maçlardaki puanları geçerli sayıp, bundan sonra çıkamayacakları maçlar için rakiplerine 3 puan vereceğiz"

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bence ilk devre oynananlar sayılsın 2. Devre oynananlar sayılmasın

• TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Maçların 3-4 Mart tarihlerinde başlaması kararını aldık."

• Açıkça söylemek gerekirse

Trabzonspor - Basel maçını Atatürk Olimpiyat’ta oynanması taraftarıyım Başkan Ağaoğlu gelirlerin bağışlanması taraftarı olduğunu belirtti daha fazla gelir gelir böylece

• Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu:

"Almanya'da büyük bir takımla 50.000 kişilik statta yapılacak maçın gelirinin tamamını depremzedelere bağışlanması yönünde planımız var."

• Premier Lig, hafta sonu oynanacak maçlarda tüm takımların depremlerde hayatını kaybedenleri anmak üzere sahaya kollarında siyah bant ile çıkacağını ve bir dakika saygı duruşunda bulunacağını açıkladı.

• İskenderunspor Başkanı Hakan Bolat:

"Lige devam etmek istiyoruz. Futbolcularımın hepsi tek tek beni aradı ve 'Başkanım, biz bu şehir için o kupayı kazanacağız. Lige devam etmek istiyoruz' dediler. Hepsi yürekli çocuklar."

• Ahmut Nur Çebi denen zaatın açıklamalarını okurken ben bir Beşiktaş taraftarı olarak yerin dibine girdim sen böyle bir dönemde bu açıklamayı nasıl yapabiliyorsun hangi akla hizmet hangi beyin bunu düşünür bu devirde, bugün bu adam yardım ulaştırmaya çalışan milyonlarca Büyük Beşiktaş taraftarını zor durumda bırakmıştır. Bu herifin yaka paça bu klüpten kovulduğunu istifa ettiğini görmeden bir tane bile Beşiktaş maçı izlemem izlettirmem. Öyle şeyler yazmak istiyorumki kendime engel olamıyorum bu mesajı dahada uzatırsam ağzımdan gerçekten çok kötü sözler çıkacak29814FA5-E509-47A1-B972-893CB39CAC87.png

Bir Beşiktaş taraftarı olarak bu zaatın adına bütün depremzedelerimizden ve diğer takım taraftarlarından özür diliyorum bu herif sadece Beşiktaş’a değil Türk futbolunada zarar veriyor

Tothenamadı

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Süper Lig ekibi Gaziantep FK’de yönetim kurmak için görevlendirilen Memik Yılmaz, ligden çekileceklerini açıkladı. (DHA)

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Acun Ilıcalı Trabzonspor - Basel maçını nerede yayınlayacağı ile ilgili kararı bugün vermesi bekleniyor

Exxen veya TV8

• Trabzonspor - Basel maçı TV8’de

• Niğde Anadolu’dan sonra Sivas Belediyespor’da Ligden Çekilmek İçin TFF’ye Başvurdu

Bu iş fırsatçılığa dönmeye başladı iki takımda küme düşme hattında ve bu hattan kurtulmak için 11-12 puana ihtiyaçları var ve 2 takımda depremden etkilenmedi

TFF’nin yerinde olsam kabul edip sonra ki sezon -20 puandan başlatırdım