Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• bu algının ekmegini yiyen takım çok olacak

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:I

• İnternette , twitter'da görüyorum . Bu maçta hakem fener lehine bazı kararlar vermiştir kabulüm.Gustavo'nun pozisyonu vs. Fakat keşke bu kararlara gelen tepkiler sadece fener lehine olunca değil , fener aleyhine olunca da gelse. Geçen haftalarda 'hakemler de insan onlar da hata yapabilirler' diye açıklama yapanlar , bugün kendi maçları bile olamamasına rağmen 'futbolun kara gecesi' diye açıklama yapıyorlar. Ülkenin geldiği futbol seviyesi bu işte.Bu yazdıklarım bu sitedeki yorumlar için değildir yanlış anlaşılmasın.

• Resmi Gönderi

İnternette , twitter'da görüyorum . Bu maçta hakem fener lehine bazı kararlar vermiştir kabulüm.Gustavo'nun pozisyonu vs. Fakat keşke bu kararlara gelen tepkiler sadece fener lehine olunca değil , fener aleyhine olunca da gelse. Geçen haftalarda 'hakemler de insan onlar da hata yapabilirler' diye açıklama yapanlar , bugün kendi maçları bile olamamasına rağmen 'futbolun kara gecesi' diye açıklama yapıyorlar. Ülkenin geldiği futbol seviyesi bu işte.Bu yazdıklarım bu sitedeki yorumlar için değildir yanlış anlaşılmasın.

O dediğin açıklamayı geçen sene GS haric bütün takımlar altını imzalayarak yayınladılar

• Olan olmuş biten bitmiş her sene aynı terane, boşverin izleyin zevkinizi alın bitsin gitsin. Parasını onlar alır havasını siz.

• Harici İçerik twitter.com

• Resmi Gönderi

Öyle yaparsan öyle yaparlar.

İki büyük kulüp değil

İki küçük bebek diyelim çocuk bile değiller

Saçma sapan şeyler.. Bunları kullanıp gergin ortamlara sebep olmaları sadece biz taraftarları düşman eder başka bir şey değil.

• Resmi Gönderi

Bu söz kavgada söylenmezdi he

• Öyle yaparsan öyle yaparlar.

İki büyük kulüp değil

İki küçük bebek diyelim çocuk bile değiller

Saçma sapan şeyler.. Bunları kullanıp gergin ortamlara sebep olmaları sadece biz taraftarları düşman eder başka bir şey değil.

Türk futbolu hiç iyi bir yere gitmiyor abi

• Resmi Gönderi

Resim

Amacım gerginlik yaratmak değil ama rakip futbolcuların haksız yere kırmızı kart yediğini söyleyen antifenerlilere gelsin bu tablo hem de çok değil geçdiğimiz iki üç haftalarda galatasarayın rakipleri ne hikmetse hep kırmızı görmüş ama kimse den gık çıkmamış he tabi bir maçta iki kırmızı olunca göze battı tabi siz de haklısınız. Şu tabloya bakınız Allah aşkına bu da mı tesadüf. :( hatta son karagümrük maçında ne hikmetse yenildi Gs.

• Resim

Amacım gerginlik yaratmak değil ama rakip futbolcuların haksız yere kırmızı kart yediğini söyleyen antifenerlilere gelsin bu tablo hem de çok değil geçdiğimiz iki üç haftalarda galatasarayın rakipleri ne hikmetse hep kırmızı görmüş ama kimse den gık çıkmamış he tabi bir maçta iki kırmızı olunca göze battı tabi siz de haklısınız. Şu tabloya bakınız Allah aşkına bu da mı tesadüf. :( hatta son karagümrük maçında ne hikmetse yenildi Gs.

sadece 2 kırmızı değil, gustovaya dk 12 de verilmeyen kırmızı da var,caner mac boyu itiraz etti irfanı cok kolay attı hemen. bugünkü hakem bir daha bu sezon mac alabilecek mi hep beraber göreceğiz.

• Resmi Gönderi

Yazık ediyorlar,bizde alet oluyoruz..

Dİkkat etmek lazım,bir kaç kişi yazıyoruz ama anlaşmayı beceremiyoruz maalesef.

Herkes tuttuğu takımın arkasında durmaya çalışıyor.

Kamyonla para alanlar şu an kakara kikiri ederek evlerinde keyif ederler , taraftarda sosyal medya üzerinden birbirlerine atar gider Yasaklar olmasa millet birbirine de girer.

Sırayla başkanlar TV lerde boy gösteriyor en son Koç çıktı bu akşam.

E tabi kimse de benim yoğurdum ekşi demiyor,demezde.

Çünkü bu gerilimden besleniyorlar.

İşler belli noktalara dayandığı zaman "bana ne"demek lazım.

Bunu ben becerdim.. Aklıma gelmez,tasa da etmem,belki anlık kızarım o kadar.

• Resmi Gönderi

24OCAK2022 kardeşim bu sürümceme böyle gider gelir. Şu an futbolcular derin uykusunda ben onların oyunlarını tartışamam. Gereksiz geliyor bir saatten sonra. Hele ki şu pandemi sürecinde futbolun bile zevk vermediği süreçte iğreniyorum artık.

• Resmi Gönderi

Stjepan Tomas: Remy sakat,Boldrinde sakatlandı. Elimizdeki oyuncu kadrosuna ve performansa bakarak oynatıyoruz. Antalyaspor maçını kazanırsak 18 puana ulaşacağız. İstifa söylemlerini düşünmüyorum. İşimize bakıyoruz.
    :/