Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Eto'o transferi yan yattı..İki tarafta istekliydi ama basına verilen demeçler işi yokuş etti..Sular duruldu bu defa Antalya start verdi ve Salih'e talip oldu..Ver Salih'i al Eto'o'yu olmasın bu iş? Fenerbahçe sattığı oyunculardan elde ettiği geliri hala seyirciyi ayağa kaldıracak bir yatırıma dönüştürmedi.Taraftar sayısız isimle anılan takımına bir kaç yıldız bekliyor..Arfa yazılıyor çiziliyor ama Fener bonservis sorunu olmasın diyormuş..O zaman ölme eşeğim ölme ocak 2018 beklensin..O zamana kadar kim öle kim kala.2 forvet diyorlar ama 20 forvet ismi geçti hala ne gelen var nede ufukta görünen.Defans iyiydi ama oranın da ahengi kaçtı,adamı sattık ..Dikiş tutarmı defans,kim alınır bakalım..
    Beşiktaş Mascherano'ya talip. ünlü stoper kiralaık isteniyor..Lens işini BJK halletmiş diye Hollan da basını yazıyor,zaten görüşmeler vardı ve demekki bu iş bitti gibi
    Galatasaray 4 oyuncu aldı ve hala alacak..Deve yüküyle ücretler yine borç yükü GS ye.Osmanlıspordan alınacak olan,hatta alınan Ndiaye nin bonservisi sadece 7.5 milyon euro ;( Bu savrulan paralar gelir birilerini tırmalar ama bakalım..Lucescu ile hala nikah kıyılmamış demek,görüşmeler var deniliyor.

• Resmi Gönderi

Biraz yaşlı ve eski seçtim ilginç olsun dedim. Fazla eski etmişim :D  
    1.Kempes Arjantin milli
    2.Cubillas Peru milli
    3.Litbarski Alman Milli
    4.Romario Brezilya milli
    5.Cruyf Hollanda milli

• 5. sıradakini tanıyordum efsane topçuydu ama sanırım dünya kupasında hollanda milli takımıyla 1 2 kaçkere finale çıkmasına ragmen kupayı kaldırmamıştı yada ben mi yanlış biliyom?

:I

• Resmi Gönderi

Negredo yu bonservisiyle almak için İspanyaya gidilmiş, bitmiş değil transfer,
    Galatasaray yerli transfer için 6 oyuncuyla temasta.
    Fenerbahçe Perez ile ilgili..Arsenal satacak ama alınırmı bakalım.
    Aboubakar pahalı geldi FB.. Seri A da forvet aramaya, takibe devam.. Kjaer gitti hedefte Milandan Gustavo Gomez var,
    Yarın Başakşehir sahaya çıkıyor.. Brugge maçında bolşans dileyelim.. İlk maç 3.3 sonuçlanmıştı. Saat 20.45 te maç..
    Avcı"analizlerimizi yaptık hazırız diyor" Avcı elindeki çalışma programını Milli takıma versin :thumbup: hemen astık adamı milli takımda.. Avcı hertürlü başarır

• Resmi Gönderi

Sabah sabah kimse de yok zaten..Az sağa sola çamur atem :ehuehu: :ehuehu:
    En sevdiğim canım Milli takım için bir iki kelam edelim(son göreve geldiğin de,ağzımdan çıkmış"bu benim Milli takımım değil,ego takımı"diyerek,maçlarını hem heyecanla hemde kızgınlıkla izlemiştim.Netice de gönlümün takımı hiç sahaya çıkmadı.Top toplayıcı sayılacak adamlar milli oldu bu arada..Şimdi tam benim Milli takımım olacak,oldu,olur mu? bilemem..
    Allah var ,deniyor ki TFF başkanı"hocam bu bir Milli davadır,4 maç var ve siz iki görevi de yürütebilirsiniz"demiş Güneş ise "başkanımdan müsade alın"demiş.
    Sayın TFF Başkanı ve cümbür cemaati,ne demek istediniz? Şu demek mi oluyor? "zaten zor bir şey değil ,iki görev yapılabilir(zamanın da edenler oldu) 4 maç var pek sıkıştırmaz" Yahu evet Milli takımın kaç maçı olur yılda? Kaç kritik süreçte,kaç defa olağan toplantısı,antremanı,kriz masası kurulur,olur..Yazdım daha önce de,Milli takım çalıştıran bakkal,kasap,eder yanın da 7/24 fırın işletir demiştim..
    Madem sizce de kolay olduğu kabul gören bu görev için,neden tır dolusu para ödenir görev verdiğiniz kişiye? 2013 senesinden bu yana 44 maç oynanmış ..Gazozuna,Özel güzel maçlar da için de ,benim cahil matematik ile edersek ,ayda bir maça denk gelir :thumbup: Bir de üst üste maçlar oynandığı zamanlar da(lig bile ertelenir ya) yatış alanı epey genişliyor..Bir maç et al başını cehennemin dibine git,arayan yok soran yok,görev yok,antreman yok..Ortalık benim gibi manyak dolu olduğundan epey karıştı,şimdi de TFF tazminatı ödememek için yollar arıyormuş ,günaydın beyler :alkis: :thumbsup:

• Dün dönen rakamları okudum ,tazminat ile alakalı cidden çok yüksek miktarlar,ülke içinde açlık sınırı ile yaşayan o kadar yurttaş varken böylesi büyük miktarlar doğru ise bence bir daha düşünülmeli

• Resmi Gönderi

Dün dönen rakamları okudum ,tazminat ile alakalı cidden çok yüksek miktarlar,ülke içinde açlık sınırı ile yaşayan o kadar yurttaş varken böylesi büyük miktarlar doğru ise bence bir daha düşünülmeli

Az bile yazılmış abim benim..Bu site ve başka yerler de sık sık yazıyorum.1 milyon tl hemen hemen aylık..Kaç kişinin asgari ücreti ve ne kadar saat ,gün çalışarak kazanılıyor bu ücret :cursing: