Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Benim tahminim Türkiye grupta ya İsviçre maçını kazanır 3.çıkar. Ya da 4.bitirip elenir. Beklentiler çok yüksekti Türkiye'den birçok kişi tarafından. Maalesef futbol oynaması lazım öncelikle takımın. Hazırlık maçları da aynı tas aynı hamam. Benim herhangi bir beklentim yok açıkçası.

• Bugünkü maçlar sırasıyla :

16:00 Galler - İsvicre

19:00 Finlandiya - Danimarka

22:00 Belçika - Rusya

Hepsini izleyeceğim maç kaçırmak yok euro2020 de B)

• Dün gece acayip moralim bozuldu aylardır bu maçı bekle takım orta sahadan top çıkaramasın 2 3 tane çıkardık ilk yarıda onlarıda iyi kullanamadık yazık oldu

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• 🇩🇪 4-1 🇹🇷

🇹🇷 0-1 🇭🇷

🇹🇷 1-2 🇮🇹

🇧🇷 2-1 🇹🇷

🇵🇹 2-0 🇹🇷

🇹🇷 0-1 🇭🇷

🇹🇷 0-3 🇮🇹

Türkiye, Avrupa Futbol Şampiyonası ve Dünya Kupası'nda oynadığı toplam yedi açılış maçını da kaybetti.

• Elbette, böyle turnuvalar kaçmaz.

bence de bütün maçları izlemeye çalışacağım ben de euro2020 deki bakalım kaç maçı kaçıracağım hazır finallerim de bitti sınav derdim yok full futbola odaklanacağım.

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• aras kargonun arabası gidemiyordu bu vınn diye çıktı sahadan =D

Tothenamadı

• Galler az daha atıyordu, İsviçre kalecisi Müthiş çıkardı. Şimdi de İsviçre güzel bir vuruşla pozisyon buldu. Bu sefer Galler kalecisi çıkardı.

• İsviçreyi maçın favorisi olarak görüyorum ama inşaallah berabere biter bizim için beraberlik daha avantajlı olur

Tothenamadı