Futbol Konusu

• Borussia Dortmund Erling Haaland ve Marco Reus'un sakatlıkları nedeniyle forma giyemediği maçta Mönchengladbach'a 1-0 mağlup oldu.

• Bakalım kan değişimi nasıl bir sonuç almalarını sağlayacak.

bi cacık çıkmaz reis umudum yok benim bazen yenilsin diye bakıyorum hoşuma gidiyor haketmiyorlar futbol yok oyun yok orta sıralarda tamamlar işte ne olacak başka

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• bi cacık çıkmaz reis umudum yok benim bazen yenilsin diye bakıyorum hoşuma gidiyor haketmiyorlar futbol yok oyun yok orta sıralarda tamamlar işte ne olacak başka

Samsunspor maçı çıkış maçı olarak düşünmüştüm.10 kişi kalan Tuzlaspor'u yenemeğince fikrim değişti.

• Akşam gazetesinin haberine göre; İspanyol basını G.Saray'dan yıllık 5.9 milyon dolarlık bir kazanç elde eden ve ayrılırken de 3 milyon euro alan Falcao'nun maaşını açıkladı.

El Mundo'nun haberine göre, Kolombiyalı golcü, yeni takımı Rayo Vallecano'dan yıllık 1.2 milyon euro kazanacak. Üstelik takımı ligde tutamaz ve hedeflenen kadar gol atamazsa bu ücret daha da düşecek. Sözleşmede bu parayı alabilmesi için, "Takım ligde kalırsa" maddesi var.

Gol bonusları da bulunuyor.

İspanyol basını, Falcao'nun Galatasaray'dan sözleşmesinin bitimine 1 yıl kala hem özgürlüğünü hem de tazminatını aldığını da hatırlattı.

• bursa 4 0 yenildi ankaragücüne kendı evinde aşırı kötüler

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Yeni Format

Her Hafta Türkiye Liglerinde Kim Liderse Onları yazacağız

Süper Lig ...

TFF 1.Lig ...

Kırmızı Gurup ...

Beyaz Gurup ...

1.Gurup ...

2.Gurup ...

3.Gurup ...

Buralarda lider olanlar

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 🔥🔥🔥 Radamel Falcao, Rayo Vallecano formasıyla oynadığı 80 dakika (3 maç) içinde 3 gol attı.

Yazıklar olsunn 😂Galatasaray da anca sakatım diye geziyordu

• 🔥🔥🔥 Radamel Falcao, Rayo Vallecano formasıyla oynadığı 80 dakika (3 maç) içinde 3 gol attı.

Tabi orada insanlara hastanede iyi bakmıyorlar burada gene iyi bakıyorlar

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Yazıklar olsunn 😂Galatasaray da anca sakatım diye geziyordu

Helal olsun adamı iyileştirip gönderdiniz. Sağlık ekibini tebrik ederim. :)

• Mattia Destro, Genoa x Verona maçında pozisyondan önce kenardan aldığı su şişesini atamayıca şişeyle beraber atağa katılıyor ve golü atıyor.

▪️ Yerlere çöp atmayın, Doğaya saygı!

242986881_6377386018968122_1942035916437478823_n.png

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Beşiktaş'ı yakan gerçek.

Beşiktaş'ta tam 14 oyuncu çeşitli sakatlıklar ve sorunlar yaşarken, siyah-beyazlılar kadro kurmakta zorlanıyor. Vodafone Park ve Nevzat Demir Tesisleri'nin zemininin sıkıntılı olduğu belirtilse de sakatlıkların tek sebebi bu değil. 15 Eylül'de Borussia Dortmund ile Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçına Vida, Alex, N'Koudou ve milli takımda sakatlık yaşayan Umut Meraş'tan yoksun çıkan Beşiktaş, 25 Eylül'e ise 14 sakatlıkla uyandı.

ZEMİN DE EKLENİNCE…

10 günde bu kadar sakatlık yaşanmasının başlıca sebeplerinden biri Borussia Dortmund maçı öncesi yüksek tempo için takıma yapılan yükleme oldu. Süper Lig 'de ilk 4 hafta 107 km koşu mesafesi ortalamasıyla oynayan siyah- beyazlılar, Dortmund'a karşı 115 km koşarken 3 gün sonra Antalya karşısında da 112 km mesafe alarak ortalamasının üzerine çıktı. Özellikle Şampiyonlar Ligi maçı sonrası 9 günde çıktığı 3 karşılaşmada yeterli dinlenme sağlanamadı. Yüklemenin etkisi de zeminin bozukluğu ile birleşince 10 günde 10 futbolcu daha sakatlık yaşadı.

(Sabah)