Futbol Konusu

• Bu arada 9 sene önce bugün alex de souza'nın takımdan gönderilişinin şerefine miladını doldurmuş aykut kocaman'ın takımı şuan 3-0 geride. Farkın artarak devam etmesi dileğiyle.

• Bu arada 9 sene önce bugün alex de souza'nın takımdan gönderilişinin şerefine miladını doldurmuş aykut kocaman'ın takımı şuan 3-0 geride. Farkın artarak devam etmesi dileğiyle.

Vasıfsız adam, Fenerbahçe'nin 100 golü aşarak şampiyon olduğu senelerin en iyi forveti ama, adam tam defansif oyun hastası ve yetenekli oyuncu katili.

• Resmi Gönderi

Bu arada 9 sene önce bugün alex de souza'nın takımdan gönderilişinin şerefine miladını doldurmuş aykut kocaman'ın takımı şuan 3-0 geride. Farkın artarak devam etmesi dileğiyle.

Doğru yalan bilmem ama Kocaman " istifa ediyorum, istifamı vereceğim" demiş.

• Resmi Gönderi

Milliler de kadroya ilk giren de var, daha önce milli olan ama son maçlarda millî kadroda olmayanlar var.

HAYDİ BİSMİLLAH iyi bir başlangıç olsun yeni hocayla .

• Milliler de kadroya ilk giren de var, daha önce milli olan ama son maçlarda millî kadroda olmayanlar var.

HAYDİ BİSMİLLAH iyi bir başlangıç olsun yeni hocayla .

Bu yeni hocaya geldiğinden beri hiç kanım ısınmadı. Muhtemelen dünya kupasına gidemez ve istifa eder. İnşaallah yanılırım bu konuda yanılmayı çok istiyorum

Tothenamadı

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen wriscuttern ().

• Çotanaklar ilk galibiyeti İzmir'de buldu

maçta 2 penaltı olurken 1 penaltıdan Göztepe yararlanamadı 2.Penaltı da Giresunspor'lu oyuncu ceza sahası sol köşesinde kaleci İrfancan'ın topa kayarken oyuncunun ayağına bacağının değmesi sonrası penaltı çalındı maçta Diabate topu ve kaleciyi ayrı köşelere yolladı ve maç 1-0 sona erdi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Trabzonspor Bakasetas'la Galibiyeti aldı maç 2-1 bitti

2. yarıda Hamsik'in orta sahadan gönderdiği füze gol oldu lakin gol kurala takıldı kuralda kaleci atışı sonrası en az iki oyuncunun topa değmesi yönüneydi ama top direk kaleye girdi ve gol geçersiz sayıldı

• Bu yeni hocaya geldiğinden beri hiç kanım ısınmadı. Muhtemelen dünya kupasına gidemez ve istifa eder. İnşaallah yanılırım bu konuda yanılmayı çok istiyorum

Eski Beşiktaşlı futbolcu, U21 Almanya milli takımı şampiyon yaptı. Bu kurduğu kadro tamamen yardım alınarak kurulan kadro, çünkü daha futbolcuları bile tanıdığını düşünmüyorum.

• Trabzonspor Bakasetas'la Galibiyeti aldı maç 2-1 bitti

2. yarıda Hamsik'in orta sahadan gönderdiği füze gol oldu lakin gol kurala takıldı kuralda kaleci atışı sonrası en az iki oyuncunun topa değmesi yönüneydi ama top direk kaleye girdi ve gol geçersiz sayıldı

Hamsik bize kucka'yı hatırlattı diyelim.

• Eski Beşiktaşlı futbolcu, U21 Almanya milli takımı şampiyon yaptı. Bu kurduğu kadro tamamen yardım alınarak kurulan kadro, çünkü daha futbolcuları bile tanıdığını düşünmüyorum.

hamit altıntop yardım etmiştir

• Halil değilde, Hamit olabilir. :)

karıştırıyorum ikisi de altıntop düzelttim zaten