Futbol Konusu

• Resmi Gönderi

Ronaldo

Şampiyonlar Ligi'nde 136 golle tüm zamanların en golcü oyuncusu oldu.

Madrid'de 9 sezon geçirdikten sonra rekor golcü olarak ayrıldı ve 450 kez ağları sarstı.

Real Madrid formasıyla 450 gol atan Ronaldo, 44 kez hat-trick yaptı.

Ronaldo, Real Madrid'deki son yılında, 6 Şampiyonlar Ligi grup maçının hepsinde gol atarak bir rekora daha imza attı.

Ronaldo, 2013/14 sezonunda Avrupa'da 17 gol attı ve bu sayıyı geçen başka bir futbolcu henüz olmadı

Juventus'a transfer olduktan sonra da gollerine devam eden Ronaldo, Avrupa'daki üç farklı ülkede 100 gole ulaşan ilk oyuncu oldu.

Ronaldo geçtiğimiz günlerde İrlanda Cumhuriyeti'ne karşı attığı golle uluslararası futbolda tüm zamanların en çok gol atan oyuncusu oldu.

Portekiz ile Katar arasında oynanan özel maçta sahaya çıkan Ronaldo, 180 maçla Avrupalı futbolcular arasında en çok maça çıkan oyuncu oldu.

Dünya Kupası, Ronaldo için en çok rekor kırdığı alan olmayabilir ancak ancak İspanya'ya karşı attığı 3 gol, onu küresel sahnede hat-trick yapan en yaşlı oyuncu yaptı.

Portekiz Milli Takımı'yla tüm zamanların en golcü futbolcusu - En çok forma giyen Portekizli oyuncu

Real Madrid'de tüm zamanların en golcü futbolcusu - Real Madrid tarihinin en çok hat-trick yapan futbolcusu

La Liga'da 150, 200, 250 ve 300 gole en hızlı ulaşan futbolcu

Premier Lig, La Liga ve Serie A'da 50'den fazla gol atan ilk oyuncu

Tüm zamanların Şampiyonlar Ligi'nde en çok asist yapan futbolcusu - Tüm zamanların Şampiyonlar Ligi'nde en çok gol kralı olan futbolcusu

Üç farklı kulüpte 10'dan fazla Şampiyonlar Ligi golü atan ilk oyuncu

Tek bir Şampiyonlar Ligi sezonunda en çok gol atan futbolcu

Üç farklı ülkede 100 kulüp golü atan ilk oyuncu

Şampiyonlar Ligi grup aşamasındaki altı maçın hepsinde gol atan tek oyuncu

• Yeni heyecan arıyordum iyi geldi

pasted-from-clipboard.png

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Giresunspor maç fazlası ile küme düşme hattının hemen üstünde yer aldı ve küme hattından haftayı geçici ya da kalıcı olarak üstünde tamamladı

• Resmi Gönderi

Giresunspor maç fazlası ile küme düşme hattının hemen üstünde yer aldı ve küme hattından haftayı geçici ya da kalıcı olarak üstünde tamamladı

Ben anlamadım desem kızanlar olmaz herhalde ..

• Giresunspor 2-0 Çaykur Rizespor (MS)

• Resmi Gönderi

Hocam valencia'yı dinlendir hocam adam taa ekvador'dan geldi geçen hafta 3 maça çıktı

Bu dambıl hocaya kulübün adeta tapusunu verdiler.Diledigi gibi at oynatıyor adam.

• Resmi Gönderi

Hakem rezil bir maç yönetti. Yönetmese ne olurdu yine Trabzon kazanabilirdi. Trabzonun ilk golünde yok öyle bir faul, hadi verdin yok öyle bir sarı kart. Hadi onu da verdin daha sert müdahelelere Trabzonlu oyunculara sarı vermedin. Trabzon sporu tebrik ediyorum. Dediklerim tartışmaya yol açmasın lütfen! Sadece düşüncemi söyledim😊

• koyu bir cimbomluyum ama hakem feneri doğradı resmen. Maç 23 de bitti zaten.23 deki 2.sarıdan kırmızı doğruysa o zaman her futbol maçında en az 3-4 tane kırmızı çıkması lazım.