Futbol Konusu

• fb Tebrik ederim ancak gs golü iptal edildi faul nedeniyle eyvallah ama irfan Fenerbahçe attığı ilk golde aynı şekilde Berkana faul yapıyor birine veriyo birine vermiyor nasıl hakemlik bu

• Resmi Gönderi

Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Güzel bir derbiydi. Mutluyum. Kazandık. Hep söylüyorum bir daha söyleyecem. Hakemler de insan. Marcao'nun kırmızısı veya Berishanın penaltısını görmedi. Biz bile zor gördük. Futbolda olağan şeyler. Hakem konuşmayı bırakın da güzel futbolu konuşun

• Resmi Gönderi

Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Güzel bir derbiydi. Mutluyum. Kazandık. Hep söylüyorum bir daha söyleyecem. Hakemler de insan. Marcao'nun kırmızısı veya Berishanın penaltısını görmedi. Biz bile zor gördük. Futbolda olağan şeyler. Hakem konuşmayı bırakın da güzel futbolu konuşun

Görülmeyen pozisyonlar için var diye bir sistem kuruldu😊 ilk yarıda berkanın eline gelen top penaltı. Vara bakıldımı hayır. Futbolda olağan şeyler minunuma indirilsin diye teknoloji getirildi. Artık hakemler art niyetli olduklarını açık açık hissettiriyorlar. İnşallah ilerleyen zamanlarda yurt dışından hakem getirirler maçlara

• Galatasaray’ın iptal edilen golünü ben iptal edermiydim bence verirdim golü tartışılır

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Peki neden verirdin o golü açıklarmısın?

Çaykur Rizespor maçında verdiler çünkü onlar golse bu nizami gol olur gerçi farklı hakem olabilir bakmak lazım yarın maçlar sonu puan durumu gelecek onu da buraya sıkıştırayım 😂

• Yaklaşık 15 dakika önce Twitter'a yansıyan, GZT Giresunspor'a 3 dönem transfer yasağı getirildi bilgisi, şuan için doğru değil. Kulübe bununla ilgili an itibariyle -böyle bir şey varsa da- herhangi bir tebliğ, yazı gönderilmedi.

• Resmi Gönderi

Çaykur Rizespor maçında verdiler çünkü onlar golse bu nizami gol olur gerçi farklı hakem olabilir bakmak lazım yarın maçlar sonu puan durumu gelecek onu da buraya sıkıştırayım 😂

O pozisyon dünyanın her yerinde fauldür. Sen o hakem bu tür pozisyonda gölü verdi diye buda nizami bir goldür diyemezsin. Rize spor maçında verilen karar yanlıştı bu doğru karar diyeceksin ki objektif olduğunu anlayalım kardeşim👍

• Derbiyi boşverelim Ofspor’u izleyelim adamlar futbolcu ve oyuncu olmuşlar

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.