Futbol Konusu

• 1954 dünya kupasında Türkiye ispanyayı yazı tura ile elemiş.

uzatma olsa yenemezdi kesin bir tek şans orada bize gülmüş

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sinan hocam sizden alıntı yaptığım mesajda yanlış bir şey dediysem ve sizi kırdıysam eğer özür dilerim

• Ne uzatması ilk maçı ispanya kazanmış. 2.maçı Türkiye kazanmış

3.maç berabere bitmiş

Top toplayıcı çocuğa yazı tura attırmışlar. Kaptanımız turgay Şeren yazı demiş ve biz kazanmışık.

o zaman 3 maç mı varmış güzel yöntem ama sonradan bozulmuş belli

• aslında düzenleseler devam edebilirmiş 2 maçta en çok gol atan takım 3.maçta berabere bitmesi durumunda turlayabilirmiş

• Resmi Gönderi

Sinan hocam sizden alıntı yaptığım mesajda yanlış bir şey dediysem ve sizi kırdıysam eğer özür dilerim

Can kardeşim senin bana verdiğin yazdığın her cevap beni kırmaz beni sevindir.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• UEFA Şampiyonlar Ligi kura çekimi saat 17:00 da tekrar çekilecek kurada 1.çıkan bir takımı yanlışlık yapıp gurup aşamasından 2.çıkan bir takımmış gibi gösterildi kısacası 1. Torba ve 2.torbada yanlışlık yapıldı

• Şimdi manu ve psg eşleşmesi iptal mi oldu

Eşleşmeden haberin yok okuldaydım ama haber yeni geldi bütün rakiplerin rakibi yeniden belli olacak

• Resmi Gönderi

UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu kura çekiminde skandal bir hata yapıldı. İlk turda aynı grupta mücadele eden Villarreal ve Manchester United, kura çekiminde yanlışlıkla aynı torbada yer aldı.

UEFA, Devler Ligi son 16 turu kurasında yaşanan Manchester United olayı hakkında soruşturma başlattı.Soruşturmanın ardından UEFA, Şampiyonlar Ligi kura çekiminin tekrarlanacağını açıkladı.

Kura çekimi TSİ 17.00'de yapılacak.

Villarreal'in eşleşebileceği takımların kura torbasına yanlışlıkla Manchester United eklendi ve İspanyol ekibinin rakibi olarak çekildi. İki takım aynı grupta yer aldıklarından bu kura gerçekleşemedi. Kura torbası yeniden karıştırıldı ve Villarreal'in rakibi bu kez Manchester City oldu.

Daha sonrasında Atletico Madrid'in rakiplerinin belirleneceği kura torbasına Manchester United'ın katılamadığı görüldü. Bu durum, Atletico Madrid'in çekebileceği rakipler arasında Manchester United'ın yer almamasına yol açtı